TURAN AYDOĞAN HABERLERİ

Turan Aydoğan haber, Turan Aydoğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Turan Aydoğan

Turan Aydoğan

Turan Aydoğan Kimdir ?

CHP Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi. 24 Haziran 2018 genel seçimlerinde CHP 3.bölge İstanbul milletvekili adayıdır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Turan Aydoğan - 11.08.2021
RTÜK yayın ilkelerini ihlal eden televizyon kanallarına yaptırım uyguladı
Haber Türk'te yayınlanan "Açık ve Net" isimli programda, yayın konuğu Turan Aydoğan'ın Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkında sarf ettiği sözlerin yayınlanmasıyla yayın ilkelerinin ihlal edildiği gerekçesiyle yayıncı kuruluşa idari para cezası uygulandı.
Turan Aydoğan - 01.08.2021
31 Temmuz 2021 Haberleri
31 Temmuz 2021 Manşet Haberleri.
Turan Aydoğan - 08.06.2021
İcra ve İflas Kanunu'nda değişiklik yapılmasına ilişkin teklif TBMM Genel Kurulunda
"Türkiye'yi genelgelerle yönetiyorsunuz" CHP İstanbul Milletvekili Turan Aydoğan, yasa teklifinde "emek düşmanı bir tavır söz konusu" olduğunu öne sürdü.
Turan Aydoğan - 27.05.2021
Ceza infaz kurumlarına ilişkin kanun teklifi TBMM Adalet Komisyonu'nda
CHP İstanbul Milletvekili Turan Aydoğan, 20-25 gündür Türkiye'ye yönelik ifşaatlar yapıldığını dile getirerek, "Hukuk, bu konuda kamuoyunu tatmin etmek zorundadır.
Turan Aydoğan - 20.04.2021
TBMM Genel Kurulu
Genel Kurulda ayrıca CHP İstanbul Milletvekili Turan Aydoğan'ın Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışmayı Teşvik Kanununda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'nin doğrudan gündeme alınmasına ilişkin önergesi de kabul edilmedi.
Turan Aydoğan - 25.03.2021
Son dakika haberi | "Cumartesi Anneleri" davası....
Ahmet YEŞİLMEN/ "Cumartesi Anneleri" olarak bilinen grubun 700'üncü buluşmasında, yasağa rağmen toplandıkları gerekçesiyle 46 kişinin "Toplantı ve gösteri yürüyüşleri kanununa muhalefet" suçunda 3 yıla kadar hapis istemiyle yargılanmaları başlandı.  Beyoğlu Galatasaray Meydanı'nda oturma eylemi düzenleyen "Cumartesi Anneleri" adlı grubun 25 Ağustos 2018'deki 700'üncü buluşmasına, kaymakamlık tarafından yasaklandığı gerekçesiyle polis müdahale etmişti. Müdahale sırasında gözaltına alınan 46 kişinin yargılanmasına başlandı. İstanbul 21 Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmada sanıklar ve sanık avukatları hazır bulundu. Ayrıca duruşmayı, HDP milletvekilleri Oya Ersoy, Züleyha Gülüm, Dilşat Kaya, Musa Piroğlu ve Ali Kenanoğlu, CHP milletvekillleri Turan Aydoğan, Ali Şeker, Gamze Akkuş İlgezdi, Süleyman Bülbül ve bağımsız milletvekili Ahmet Şık takip etti.
Turan Aydoğan - 10.02.2021
TBMM Genel Kurulu
CHP'nin, "salgın döneminde oluşan kamu zararı" konusunda verdiği grup önerisi üzerinde söz alan CHP İstanbul Milletvekili Turan Aydoğan, Kovid-19 nedeniyle ülkede bir mücbir sebebin bulunduğunu, bu nedenle kamu özel iş birliğiyle yapılan sözleşmelerin uyarlanmaması ya da feshedilmesini önerdi.
Turan Aydoğan - 05.01.2021
Tokat Valisi Balcı Yeşilyurt ilçesini ziyaret etti
Ziyaretlere AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Osman İçten, MHP İlçe Başkanı Ahmet Turan Aydoğan ve Yeşilyurt Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı Ali Sever de katıldı.
Turan Aydoğan - 25.12.2020
Son dakika haberleri | Kitle İmha Silahlarının Yayılmasının Finansmanının Önlenmesine Dair Kanun Teklifi, TBMM Genel Kurulunda görüşülüyor
AK Parti ve CHP arasında "Siz kimsiniz" tartışması CHP İstanbul Milletvekili Turan Aydoğan, iktidarın 12 Eylül'de çıkan Anayasa'ya, dernek kurma özgürlüğüne tahammülü olmadığını öne sürerek, "İki günde bu yasayı getirip her taraftan parmak sayısıyla bu yasayı geçiremezsiniz.
Turan Aydoğan - 14.12.2020
AK Parti'li Kaynarca: Yatırım düşmanı muhalefetle mücadele ediyoruz
Kaynarca, TBMM'de basın toplantısı düzenledi. Kaynarca, İstanbul Silivri'de yerli plazma ilacı üretimi için arazi tahsisi yapıldığını hatırlatarak, "CHP İstanbul Milletvekili Turan Aydoğan, arazi tahsisi yapılan milli bir projeye, 'kamu yararı yok ve yargıya başvuracağız' dedi.
Turan Aydoğan - 09.12.2020
Adalet, Hazine ve Maliye ile Milli Savunma bakanlıklarının bütçe görüşmeleri TBMM Genel Kurulunda
CHP İstanbul Milletvekili Turan Aydoğan, Silivri'de hükümlü Muhammed Ali Taş ile Tunahan Kurt'un işkenceye uğradıkları yönündeki iddiaların araştırılmasını istedi.
Turan Aydoğan - 08.12.2020
CHP'li Aydoğan, Silivri'deki arazi tahsisiyle ilgili yargıya başvuracaklarını bildirdi
CHP İstanbul Milletvekili Turan Aydoğan, Cumhurbaşkanlığı kararıyla Silivri'deki 172 dönümlük bir arazinin özel bir firmaya tahsisinin kanuna aykırı olduğunu öne sürerek, yargıya başvuracaklarını söyledi.
Turan Aydoğan - 20.11.2020
Bakırköy'de "Sağlık Çalışanlarına Saygı Anıtı" açıldı
Törene, TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanvekili ve CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, CHP İstanbul Milletvekili Turan Aydoğan, Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi de katıldı.
Turan Aydoğan - 18.11.2020
CHP'li Aydoğan, Ekrem İmamoğlu hakkında başlatılan incelemeye tepki gösterdi
CHP İstanbul Milletvekili Turan Aydoğan, İçişleri Bakanlığınca, Kanal İstanbul projesini eleştiren afişler nedeniyle İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu hakkında başlatılan incelemenin, "16 milyona açılmış bir inceleme" olduğunu savundu.
Turan Aydoğan - 11.11.2020
CHP'li Aydoğan'dan, Gümüşhane ve Bayburt'taki işletmeler için "doğal gaz" çağrısı
CHP İstanbul Milletvekili Turan Aydoğan, Gümüşhane ve Bayburt'ta organize sanayi bölgesindeki işletmelerin, 60-70 bin liralık boru maliyeti ve teminat nedeniyle doğal gazı işletmelerine çekemediklerini belirterek, doğal gazın getirilmesi için Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez'e...
Turan Aydoğan - 23.10.2020
CHP milletvekilleri Zeybek ve Aydoğan'ın Bayburt ziyareti
CHP İstanbul milletvekilleri Gökhan Zeybek ile Turan Aydoğan, Bayburt'ta çeşitli ziyaretlerde bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Turan Aydoğan Haberleri | Turan Aydoğan Kimdir - Haberler - Turan Aydoğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Turan Aydoğan kimdir, hayatı ve biyografisi. İstanbul Büyükşehir Belediyesinin Elazığ'da yaptıracağı okul için protokol imzalandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.10.2021 15:49:00. #1.14#

title