Torun, AK Parti'li Gençlerle Çay Sohbeti'nde Buluştu - Haberler
Haberi Paylaş

Torun, AK Parti'li Gençlerle Çay Sohbeti'nde Buluştu

Torun, AK Parti'li Gençlerle Çay Sohbeti'nde Buluştu
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

AK Parti Adana İl Gençlik Kolları, Genel Merkez Gençlik Kolları Dış İşleri Başkanlığı koordinasyonunda her ay düzenli olarak gerçekleştirdiği “Tea Talk”(Çay Sohbeti) programında bu ay, AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun’u konuk etti.

AK Parti Adana İl Gençlik Kolları, Genel Merkez Gençlik Kolları Dış İşleri Başkanlığı koordinasyonunda her ay düzenli olarak gerçekleştirdiği "Tea Talk"(Çay Sohbeti) programında bu ay, AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun'u konuk etti.

AK Parti Adana İl Başkanlığında düzenlenen etkinliğe, üniversite teşkilatı olmak üzere ilçe gençlik kolları üyeleri de katıldı. Tea Talk programının açılış konuşmasını yapan AK Parti Adana İl Gençlik Kolları Başkan Av. Mehmet Ay, "Dördüncüsünü düzenlediğimiz Çay Sohbeti programımızda bizleri yalnız bırakmayan değerli genç kardeşlerimi teşekkür ediyorum. Bugün, Adana'nın makus talihini değiştirecek ve Adana'yı hak ettiği yere getirecek bir ismi ağırlamaktan mutluluk duyduğumu ifade etmek istiyorum. Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Abdullah Torun ağabeyimiz, teşkilatımız içinde yetişmiş, milletvekilliği döneminde Adana'ya büyük hizmetler etmiş bir isimdir. İnşallah, kendisiyle tüm Adana AK Gençlik olarak 30 Mart'a kadar çok çalışacağız ve Adana'yı AK Belediyeciliğe kavuşturacağız. Allah yardımcımız olsun" ifadelerini kullandı.

AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun ise konuşmasında şunları dile getirdi:

"Adana'yı hak ettiği yere ulaştırmak için hep birlikte çok çalışmamız gerekiyor. Siz gençlerin, bu seçimde en önde olması gerekiyor. 30 Mart'ta içinden nehirler akan bu güzel şehri, hep birlikte Ak Belediyeciliğe ulaşması için elimizden geleni yapacağız. 30 Mart'a kadar gayretle çalıştıktan sonra inşallah seçimi aldığımızda yine durmayacağız. Terimiz soğumadan Adana'nın ikinci İstanbul olması için hazırladığımız projeleri gerçekleştireceğiz."

Bir süre gençlik kolları üyeleriyle sohbet eden Torun, üniversiteli gençlerin sorularını yanıtladı.

Programın sonunda gençlik kolları üyeleriyle hatıra fotoğrafı çektiren AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun'a, Adana İl Gençlik Kolları Başkanı Av.Mehmet Ay tarafından teşekkür plaketi takdim edildi. - ADANA

Torun, AK Parti'li Gençlerle Çay Sohbeti'nde Buluştu

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Abdullah Torun, Mehmet Ay, Ak Parti, Yerel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title