MEHMET AY HABERLERİ

Mehmet Ay haber, Mehmet Ay son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Ay

Mehmet Ay

Doğum Yeri Adana / Türkiye
Doğum Tarihi 20.6.1982 -

Mehmet Ay Kimdir ?

Adana doğumlu olan Mehmet Ay ilk, orta ve lise eğitimini Adana’da tamamladı. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesini başarıyla bitirdi. 2006 yılında Adana Barosuna bağlı zorunlu avukatlık stajını tamamlayarak 2007 yılının Ekim ayında kurucusu olduğu Mehmet Ay Hukuk Bürosunu kurdu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mehmet Ay 2.7.2020
AK Parti Adana İl Başkanlığının üyelik çalışmaları
AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay, haziran ayında en fazla üye yapan il olarak Türkiye birincisi olduklarını söyledi.
Mehmet Ay 30.6.2020
AK Parti Adana İl Başkanı Ay Karataş'a yaklaşık 100 milyon lira yatırım yapılacak
AK Parti Adana İl Başkanı Ay: Karataş'a yaklaşık 100 milyon lira yatırım yapılacakAK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay, 'balıkçılık' sektöründe önemli paya sahip Karataş'ta birçok alanda yatırım yapılacağını ve ilçedeki sorunların büyük ölçüde çözüleceğini belirterek, "Dalgakıran,...
Mehmet Ay 30.6.2020
AK Parti İl Başkanı Mehmet Ay'dan Karataş'a proje müjdesi
AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay, Karataş ilçesinde barınağın derinleştirilmesi, 2 dalgakıran yapılması ve arıtma tesisi projelerinin hayata geçirileceğini belirterek, "Karataş'ımıza 100 milyonluk bir yatırım geldi.
Mehmet Ay 27.6.2020
AK Parti İl Başkan Yardımcısı Erişmen'in acı günü
Cenazeye AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay, partililer ve vatandaşlar katıldı.
Mehmet Ay 25.6.2020
AK Parti İl Başkanı Ay: "Kırsal kesimleri kalkındıracağız"
AK Parti İl Başkanı Mehmet Ay, kırsal kesimlerde hayata geçirilecek projelerle üretimde sürekliliği sağlayarak istihdama katkı sunacaklarını ve kırsal kesimleri kalkındıracaklarını belirtti.
Mehmet Ay 25.6.2020
Tokat'ta tarımda mevsimlik işçiler ön planda
  TOKAT'ta yaz mevsimi ile başlayan şeker pancarı ve domates çapasında Doğu ve Güneydoğu illerinden gelen yüzlerce mevsimlik işçi çalışıyor. Çapa işlemi, mevsimlik işçiler sayesinde gerçekleşiyor. Sulusaray Ziraat Odası Başkanı Ömer Aydın ilçede nüfusun azaldığını, gelen işçilerin çabasıyla yeni ekim ve ürün yetiştirebildiklerini söyledi.  Yaklaşık 360 bin hektar tarım arazisiyle ilk 20 il içinde bulunan Tokat'ta, 2019 yılında 10 bin 300 hektar alanda şeker pancarı, 20 bin hektara yakın alanda ise domates ekimi yapılıyor. Tokat'ta yaz mevsimi ile birlikte başlayan şeker pancarı ve domates çapasında özellikle Doğu ve Güneydoğu illerinden gelen yüzlerce mevsimlik işçi çalışıyor.  'MEVSİMLİK İŞÇİLER OLMASA EKİM DÜŞECEK' Mevsimlik işçilerin 700 kilometre uzaklıktan geldiğini söyleyen, Sulusaray Ziraat Odası Başkanı Ömer Aydın, "Ekmeklerini taştan, topraktan, tırnağı ile çalışarak kazanmaya çalışıyorlar. Kolay değil bu şartlarda çalışmak. İlçemiz merkezi ve köyleri ile birlikte 8 bin 600 metrekare civarında pancar ekili alan var. İlçe merkezinde ise 4 bin 500 metrekare pancar ekili alan bulunuyor. Mevsimlik işçiler olmasaydı şu anki ekili olan alan yarı yarıya düşerdi. İlçede ikamet eden vatandaşların çocukları genelde il dışında okuduğu için nüfus düştü. Nüfus düşünce eskisi gibi ekim yapamıyorlar. Ekim yapabilmek için mevsimlik işçilere ihtiyaç duyuluyor. Mevsimlik işçiler olduğu için ekim artıyor. Mevsimlik işçimiz olmasa ekim otomatik olarak düşecek" dedi.  'BAŞKA YAPACAK İŞİMİZ YOK' 12 kişilik ailesi ile birlikte Gaziantep'ten Sulusaray ilçesine şeker pancarı çapası için gelen, Kamber Aslan, "Bizler çapacıyız. Gaziantep'ten buraya çalışmak için geldik. Tokat Sulusaray'a geldik. Buralarda çalışıyoruz. Her yıl böyle çapa işleri yapıyoruz. Başka yapacak işimiz yok" diye konuştu.  Sulusaray ilçesinde çiftçilikle uğraşan Mehmet Ay ise, "Mevsimlik işçiler bölgemize geldi.
Mehmet Ay 21.6.2020
AK Parti Adana Kadın Kolları Başkanlığından kan bağışı kampanyası
Gençlik Meydanı'nda düzenlenen kampanyanın açılış programında konuşan AK Parti İl Başkanı Mehmet Ay, teşkilatlarının yanı sıra tüm vatandaşları kan bağışında bulunmaya davet etti.
Mehmet Ay 20.6.2020
Yüreğir Belediyesi'nden 'Arabada Sinema Günleri'
Yüreğir Belediyesi'nden 'Arabada Sinema Günleri' ADANA'da Yüreğir Belediyesi, koronavirüs tedbirleri kapsamında sinemaların kapalı olması nedeniyle vatandaşlar için 'Arabada Sinema Günleri' başladı. Yüreğir Belediyesi, salgın süresince evlerine kapan vatandaşlara moral vermek için Millet Bahçesi'nde 'Arabada Sinema Günleri'ne başladı. Araçlarıyla Millet Bahçesi'ne gelen vatandaşlar, sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu filmini izledi. Belediye çalışanları ise film izleyen vatandaşlara ücretsiz olarak, patlamış mısır, çekirdek, gazoz ve meyan kökü şerbeti ikram etti. Yüreğir Belediyesi Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Silopi'de şehit düşen polis memuru Hilmi Bardakçı'nın oğlu Talha Bardakçı ile yürüme engelli genç Berfin Toka'yı makam aracını yollatarak evlerinden aldırdı. Şehit çocuğu Talha Bardakçı ve yürüme engelli Berfin Toka, Yüreğir Belediyesi Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir ile birlikte makam aracında film izledi. 'PANDEMİ OLMASAYDI, YAZLIK SİNEMA OLACAKTI' Adana'da bir ilkin yaşandığını anlatan Yüreğir Belediyesi Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, şöyle konuştu Arabada sinema günlerini başlatıyoruz. Millet Bahçemizin otoparkında stantlar kuruldu. İnşallah hep beraber güzel bir gün geçireceğiz. Berfin ve Talha bugün bizim misafirimiz. Onları makam aracımızla evlerinden aldık. Onların da güzel günde mutluluğumuza, keyfimize ortak olmalarını istedik. Tüm Adanalılar için keyifli bir seyir olur bugün. Sinemaya çok meraklıyım, gençliğimden beri seven birisiyim. Uzun zamandır böyle bir fikrimiz vardı. Aslında bu yaz pandemi olmasaydı yazlık sinema günlerini başlatacaktık Adana'da. Adana yazlık sinemaları ile meşhur bir ilimiz sıcak günlerde. Fakat bunu başaramayınca pandemi gününde bu şekilde telafi ettik. Arabada sosyal mesafeye dikkat ederek daha rahat olacağını düşündük. İnşallah bu pandemi sürecini atlattığımızda klasik yazlık sinema günlerini de Yüreğir'de başlatmak istiyoruz. 'ÇOK KIYMETLİ' Arabada sinema gününe eşi ile birlikte gelen AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay, etkinlikten dolayı Yüreğir Belediyesi'ni tebrik etti.
Mehmet Ay 4.6.2020
AK Parti'nin hedefi Seyhan'da 20 bin yeni üye
Akan, yaptığı açıklamada, AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay'ın kentte 60 bin yeni üye hedefini açıkladığını hatırlattı.
Mehmet Ay 3.6.2020
Son dakika haberi | Adana'da Bölge İdare Mahkemesi kurulması
Son dakika habere göre AK Parti İl Başkanı Mehmet Ay, Adalet Bakanlığınca Adana'da Bölge İdare Mahkemesi kurulmasına ilişkin, "Adana'mıza ve bölgemize hayırlı olsun." temennisinde bulundu.
Mehmet Ay 24.5.2020
AK Parti'li Çelik ve Sarıeroğlu, Adana'daki partililerle telekonferansla bayramlaşacak
AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay, partinin Adana teşkilatının büyük bir aile olduğunu belirtti.
Mehmet Ay 22.5.2020
AK Parti Adana İl Başkanı Ay ve milletvekillerinden CHP'ye eleştiri Açıklaması
AK Parti İl Başkanı Mehmet Ay, "Biz AK Parti Adana kadroları olarak CHP'nin Adana'yı yönetme sürecini sabırla izledik.
Mehmet Ay 19.5.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
AK PARTİ'Lİ AY: HEDEF SAPTIRMAYA ÇALIŞIYORLAR AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay, AK Parti İl Başkanlığı'nda basın toplantısı düzenleyerek Vefa Grubu'na saldırıda bulunanlar hakkında açıklama yaptı.
Mehmet Ay 19.5.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
AK PARTİ'Lİ AY: HEDEF SAPTIRMAYA ÇALIŞIYORLAR AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay, AK Parti İl Başkanlığı'nda basın toplantısı düzenleyerek Vefa Grubu'na saldırıda bulunanlar hakkında açıklama yaptı.
Mehmet Ay 19.5.2020
DHA YURT BÜLTENİ- 21
CHP'li Salıcı'dan Vefa Sosyal Destek Grubu'na saldırıyla ilgili açıklama (2)AK PARTİ'Lİ AY: HEDEF SAPTIRMAYA ÇALIŞIYORLARAK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay, AK Parti İl Başkanlığı'nda basın toplantısı düzenleyerek Vefa Grubu'na saldırıda bulunanlar hakkında açıklama yaptı.
Mehmet Ay 18.5.2020
AK Parti Adana İl Başkanı Ay'dan "Vefa Grubu"na yapılan saldırıyla ilgili açıklama Açıklaması
AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay, Vefa Sosyal Destek Grubu ekibinin çalışmasına yönelik saldırıya ilişkin, "CHP Adana'da, Vefa Grubu'na büyük bir 'vefasızlık' yapmıştır.
Mehmet Ay 17.5.2020
Kozadan ipeğe "mucizevi" dönüşüm
"İpek böcekçiliğinin geliri oldukça güzel" Üreticilerden Mehmet Ay da sezonun başlamasından dolayı heyecanlı olduklarını belirtti.
Mehmet Ay 16.5.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 6
İL BAŞKANI ZİYARET ETTİ Saldırının ardından Adana İl Başkanı Mehmet Ay, Yüreğir Kaymakamı Oğuzhan Bingöl'ü makamında ziyaret etti.
Mehmet Ay 16.5.2020
Çalışması engellenen Vefa Sosyal Destek Grubu'na geçmiş olsun ziyareti
AK Parti İl Başkanı Mehmet Ay, bir grup tarafından yardım dağıtımı çalışmaları engellenmek istenen Yüreğir Kaymakamlığına bağlı Vefa Sosyal Destek Grubu'na geçmiş olsun ziyaretinde bulunarak, konunun takipçisi olacaklarını belirtti.
Mehmet Ay 15.5.2020
CHP'li gençlik kolları başkanı, Vefa Grubu görevlilerine saldırdı iddiası
ADANA'da, CHP Yüreğir Gençlik Kolları Başkanı Eren Yıldırım, Yüreğir Kaymakamlığı'na bağlı Vefa Sosyal Destek Grubu ekipleriyle yaşadığı tartışma sonucu gözaltına alındı. Yıldırım, sevk edildiği mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. AK Parti İl Başkanı Mehmet Ay da yaşanan olaya ilişkin sosyal medya hesabından açıklama yaparak, Kaymakam Oğuzhan Bingöl ile ekibinin fiziki ve sözlü saldırıya uğradığını ileri sürdü.
Mehmet Ay 15.5.2020
AK Parti Adana İl Başkanı Ay, Yüreğir Vefa Sosyal Destek Grubu'nun engellenmesini kınadı
AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay, merkez Yüreğir ilçesinde Vefa Sosyal Destek Grubu ekiplerinin yardım dağıtımının bir grup tarafından engellenmek istenmesini kınadı.
Şu an buradasınız: Mehmet Ay Haberleri | Mehmet Ay Kimdir - Haberler - Mehmet Ay haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Ay kimdir, hayatı ve biyografisi. Başkan Bünül: Ceyhan Devlet Hastanesini kısa sürede açacağız.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.7.2020 23:19:04. #1.14#
title