Yağmur Suyu Drenaj Hattı Projemizde Sona Yaklaşıyoruz
![](https://foto.haberler.com/haber/2021/10/12/yagmur-suyu-drenaj-hatti-projemizde-sona-14456457_amp.jpg)
Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Yağmur Suyu Drenaj Hattı projesinde sona yaklaşıldığını ifade ederek; "Yağmur Suyu Drenaj Hattı projemizde sona yaklaşıyoruz.
Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Yağmur Suyu Drenaj Hattı projesinde sona yaklaşıldığını ifade ederek; "Yağmur Suyu Drenaj Hattı projemizde sona yaklaşıyoruz. Çalışmalarımız 100. Yıl, Belen, Yeşil Mahalle ve 5000 Evler'de devam ediyor. " dedi.