Teşkilat'ın 26. bölüm fragmanı yayınlandı! Çağlar Ertuğrul diziden ayrılıyor mu? - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Teşkilat'ın 26. bölüm fragmanı yayınlandı! Çağlar Ertuğrul diziden ayrılıyor mu?

Haberler.com, Ecem Altan - Magazin

Milli İstihbarat Teşkilatı'nı konu olan Teşkilat dizisinin 26. yeni bölümünden ilk fragmanında MİT ajanı Serdar, kaçırıldığı dönemde Yıldırım tarafından uygulanan beyin kontrolü yöntemiyle bir emir alıyor. Ekibe ve ülkesine zarar vermek istemeyen Serdar ise başına silahı dayayarak intihar etmek istiyor. Altın Kelebek'te Tamer Karadağlı'a yaptığı gönderme ile dikkat çeken Çağlar Ertuğrul'un diziden ayrılıp ayrılmadığı ise merak konusu oldu.

Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya, Serdar Yeğin, Turgut Tunçalp, Gürkan Uygun ve Hakan Boyav'ın yer aldığı Teşkilat dizisinin merakla beklenen 26. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde ise Serdar'ın yaşadıkları gündeme gelecek.

MİT'in özel ekibi Türkiye'ye düzenlenmeyi planlanan büyük saldırıyı önlemeye çalışıyor. Ekibe gönderilen mesajda "İlk bomba Türkiye'nin kalbinde patlayacak. 12 saatte bir yeni bomba patlayacak" deniliyor.

Diğer yandan ise Serdar, kaçırıldığı dönemde beynine uygulanan uzaktan kontrol yöntemiyle bir emir alıyor. Serdar'a "Yolun sonuna geldin. Bugün Türkiye'nin kaderini değiştireceksin" deniliyor. Serdar ise "Madem gün bugün o zaman vatan uğruna ölmek için güzel bir gün" diyerek başına silahı dayıyor.

Teşkilat'ın 26. bölüm fragmanı yayınlandı! Çağlar Ertuğrul diziden ayrılıyor mu?

Altın Kelebek'te Tamer Karadağlı'ya yaptığı göndermeyle gündem gelen Çağlar Ertuğrul'un Teşkilat'ın yeni bölümünde diziye veda edip etmeyeceği belli olacak.

Önceki akşam düzenlenen Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni'nde En İyi Erkek Oyuncu Ödülü'nü almak için sahneye çıkan Çağlar Ertuğrul, konuşma yaptığı esnada Tamer Karadağlı'ya gönderme yaptı. Çağlar Ertuğrul, Altın Portakal'daki Nihal Yalçın ve Tamer Karadağlı arasında yaşanan olaya gönderme yapmak için konuşma yaparken arkasına bakarak "Birisi mimik yapıyor sandım" dedi.

Teşkilat'ın 26. bölüm fragmanı yayınlandı! Çağlar Ertuğrul diziden ayrılıyor mu?

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com - Magazin

Çağlar Ertuğrul, Tamer Karadağlı, Teşkilat, Trt 1, Magazin, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (6)

sami aydın:

bu adamı severdim taki ödül alıncaya kadar o hareketi yapmayacaktı terör sevicilere destek veren devleti aşağılama gibi konuşma yapan ödül gecesi siyasi konuşma yapana devletin televizyonunda rol de vermeyeceksin ödülde vermeyeceksin biz millet olarak birini yukarı çıkartırız ama indirmesini de biliriz yanlış yaptın çağlar kendi alanının dışında toplara girersen kendi işini bırakıp topa girdiğin oyunu oynayacaksın birden fazla işi bilen kendi işini yapamaz

Ebubekir Akıncı:

Ben şahsen bu saatten sonra bu hainin oynadigi hicbir diziyi izlemem!

Serdar Akdeniz:

vatan sevgisinden uzak, milli olmayan yeni yeni tipleri meşhur edeceğinize daha çok çalışın vatan millet sevgisini önde tutan jönler çıkarın. terör sevci tipleri de ekranlara çıkarıp şişirmeyin...

Tüm 6 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title