Haberi Paylaş

  Netflix'in The Witcher Uyarlamasından İlk Resmi Görseller Yayınlandı

  Netflix'in The Witcher Uyarlamasından İlk Resmi Görseller Yayınlandı

  Henry Cavill'lı The Witcher uyarlamasının ilk resmi görselleri, Netflix tarafından yayınlandı.

  Netflix, Henry Cavill'ın Rivialı Geralt'ı canlandırdığı The Witcher uyarlamasının resmi fotoğraflarını bu pazartesi günü paylaştı. Fotoğrafların paylaşılmasından önce kadro bilgisinden ve sızdırılan fotoğraflardan birkaç bilgi elde etmiştik ancak yayınlanan resmi fotoğraflar bizleri daha çok heyecanlandırıyor.

  Rivialı Geralt / Henry Cavill:

  Ciri / Freya Allan:

  Yennefer / Anya Chaltora:

  Logo:

  Görsellerle birlikte Netflix, dizinin kısa bir açıklamasını da paylaştı. Dizi, oyunlardan ziyade daha çok romanlardan esinlenecek ki bu birçok hayranı mutlu edecektir. Açıklama ise şu şekilde:

  "En çok satanlar listesine giren fantastik kitap serisinden esinlenilen The Witcher, bir ailenin epik hikâyesini anlatıyor. Mutasyona uğramış canavarları avlamakla uğraşan Witcher Geralt, insanların yaratıklardan daha kötü olabildiği bir dünyada kendine yer edinmeye çalışmaktadır."

  Kaynak: WebTekno / Teknoloji

  Henry Cavill Pazartesi Netflix Teknoloji Haberler

  Bu haber WebTekno tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. WebTekno tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı WebTekno kurumudur.

  Son Dakika Haberleri

  title