Haberler

  Hangi Marvel Filminde Daha Fazla Karakter Öldü?

  Abone Ol

  Bugüne kadar çekilmiş tüm Marvel Sinematik Evreni filmlerinden hangisinde en çok ölüm yaşandığının listesini çıkardık.

  Marvel Stüdyoları, bugüne kadar çektiği filmlerle çok büyük bir ilgi toplamayı başardı. Çoğu aksiyon kategorisinde olan filmlerinde gerçekleşen ölüm sayıları bir hayli fazla. Sizler için bu sayıları küçükten büyüğe sıraladık.

  15: The Incredible Hulk (2008)

  Ölüm Sayısı: 25

  Edward Norton'un filminde ölenlerin çoğu, Bruce Banner'ın Hulk'a dönüşmüş halini alt etmeye çalışan ordu mensupları.

  14: Black Panther (2018)

  Ölüm Sayısı: 36

  Filmde, Killmonger'ın ekibi 36 Wakandalı'yı alt ediyor.

  13: Iron Man 3 (2013)

  Ölüm Sayısı: 76

  Shane Black'ın şaheseri, 14'ü Tony Stark'ın başının altından çıkmak üzere 76 kişinin ölümünü içeriyor.

  12: Captain America: Civil War (2016)

  Ölüm Sayısı: 80

  Kış Askeri'nin sırrının açığa çıkmasıyla beraber güçlü ekip, 80 teröristi etkisiz hale getirmişti.

  11: Iron Man (2008)

  Ölüm Sayısı: 85

  Marvel Sinematik Evreni'nin ilk filmi Iron Man'di. Filmde Tony Stark, hapsolduğu mağaradaki teröristleri inşa ettiği 'Iron Man Mark 1' zırhıyla alt edişini izliyoruz.

  10: Captain America: The First Avenger (2011)

  Ölüm Sayısı: 105

  Kaptan Amerika'nın ilk solo filmi toplamda 105 ölüm içeriyor. Filmin bir dünya savaşında geçtiğini göz önünde bulundurursak pekte şaşırmamak gerek.

  9: Avengers: Age of Ultron (2015)

  Ölüm Sayısı: 157

  Avengers serisinin ikinci filmindeki ölümlerin yarısı, filmin başındaki Hydra üssüne gerçekleşen saldırıda meydana geliyor.

  8: Captain America: The Winter Soldier (2014)

  Ölüm Sayısı: 177

  177 ölüm nasıl gerçekleşti diye soracak olursanız cevabı basit: Devasa bir hava aracının patlaması sonucu.

  7: Thor (2011)

  Ölüm Sayısı: 223

  Her ne kadar Asgaard kudretli olsa da, Yıldırım Tanrısı olmadan gelen atakları pek engelleyememişlerdi. Filmde, Thor'un çekici 223 kişinin ölümüne sebebiyet verdi.

  6: Thor: The Dark World (2013)

  Ölüm Sayısı: 331

  Asgaard'lının ikinci serüveninde Kara Elfler ile olan savaşını izliyoruz. Bu kadar sayıda ölüm MCU'nun bütçesini biraz zorlamıştı.

  5: Guardians of The Galaxy Vol. 2 (2017)

  Ölüm Sayısı: 346

  Her ne kadar ilk filmin ölüm sayısına ulaşmak zor olsa da, ikinci filmde de kayda değer bir sayı var ve bunların 209'unu Michael Rooker'ın canlandırdığı Yondu Udonta'ya borçluyuz.

  4: Thor: Ragnarok (2017)

  Ölüm Sayısı: 450

  Ölüm Tanrıçası Hela'nın ortaya çıkmasıyla birlikte Asgaard büyük bir tehlike ile karşı karşıya kaldı. Yıldırım tanrısı öz kız kardeşi ile olan savaşında 450 kişiyi katletti.

  3: The Avengers (2012)

  Ölüm Sayısı: 1.019

  En çok ölüm içeren filmler listesinde ilk 10'da olan filmde 1.019 ölüm gerçekleşiyor. Tabii bu sayı, Tony Stark'ın Chitauri'ye saldırırken kullandığı nükleer bomba sayesinde ölen 75.000 kişiyi içermiyor.

  2: Guardians of The Galaxy (2014)

  Ölüm Sayısı: 83.871

  Thanos'un 'parmak şıklatması'ndan önce bu sayı Marvel Sinematik evrenindeki rekor sayıydı. Bu sayının çoğunu, gezegenlerini korumaya çalışırken ölen Nova Corps. pilotları oluşturuyor.

  1: Avengers: Infinity War (2018)

  Ölüm Sayısı: Sayılamayacak kadar fazla

  Ekranda izlediğimiz kadarıyla gerçekleşen ölüm sayısı 1.169, ki bu da ilk Avengers filminden ve Guardians of The Galaxy'den geri kalıyor. Kötü adam Thanos, parmağını şıklatmasıyla evrenin yarısını ortadan kaldırıyor. Sebebi ise ırkların gereğinden fazla çoğaldığı ve kaynakları tüketmesi.

  Kaynak: WebTekno / Teknoloji

  Edward Norton The Guardian Iron Man Ölü Teknoloji Haberler

  Bakmadan Geçme

  İlyas Yalçıntaş hasta mı, sağlık durumu nasıl? Ramsay Hunt sendromu nedir? Gelinim Mutfakta CANLI YAYIN | 8 Aralık Gelinim Mutfakta İZLE! Gelinim Mutfakta yeni bölüm CANLI İZLE! Hafta sonu yağmur var mı? 9-10 ARALIK HAVA DURUMU! Bu hafta sonu yağmur yağacak mı? İstanbul vapur seferleri iptal mi? 8 Aralık hangi İstanbul vapur seferleri iptal edildi? DOLAR NE KADAR? 1 Dolar ne kadar, Dolar kaç TL? Canlı Döviz Kuru! YARGITAY KARAR ARAMA EKRANI | Yargıtay kararı nasıl araştırılır, nereden bulunur? Yargıtay dosya içeriğini nasıl öğrenebilirim? Benzine indirim ne zaman gelecek? 8 ARALIK AKARYAKIT FİYATLARI! Akaryakıta indirim ne zaman? Kızılcık Şerbeti full HD bölüm izle! Kızılcık Şerbeti 42. bölüm tek parça izle! Kızılcık Şerbeti son bölüm neler oldu? İstanbul Cuma namazı saat kaçta? İstanbul Cuma selası ne zaman okunacak? 8 Aralık Cuma İstanbul cuma namaz saati! İDO SEFERLERİ İPTAL Mİ? Bugün (8 Aralık) İDO vapur seferleri iptal oldu mu, hangi hatlar çalışıyor? Hudutsuz Sevda YENİ BÖLÜM (11. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Hudutsuz Sevda yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? Açıköğretim sınavları ne zaman? AÖF SINAV TARİHLERİ! CUMA MESAJLARI 2023: Whatsapp, Facebook en iyi Cuma mesajları! En güzel, kısa, anlamlı Cuma mesajları! Bu hafta sonu yağmur var mı? 8-9-10 Aralık yağmur yağacak mı, hava nasıl olacak? Hafta sonu hava durumu! Cübbeli Ahmet Hocanın mesleği nedir, ne iş yapar? Mahmut Ünlü kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor, mesleği ne?
  1000
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title