Haberler

  Gta 6 Ortaya Çıktı!

  Rockstar Games'in en değerli oyun serisi olan Grand Theft Auto'nun 6. oyununa dair ilk ciddi ipucu ortaya çıktı.

  Rockstar Games"in en değerli oyun serisi olan Grand Theft Auto"nun 6. oyununa dair ilk ciddi ipucu ortaya çıktı.

  NeoGaf forumlarına sızan bilgiye göre; Tim Neff adlı aktörün CV"sinin ve portfolyosunun yer aldığı sitede, kendisinin Grand Theft Auto 6 ve Red Dead Redemption 2 üzerinde Motion Capture üzerinde çalıştığı ortaya çıktı.

  GTA 6 ufukta göründü!

  Haber Neff tarafından yalanlandı ve site güncellendi!

  Bu olayın ardından PCGamesN bu işin üstüne düştü ve Tim Neff ile iletişime geçti.

  Neff yaptığı açıklamada ise haberin sahte olduğunu belirterek, o sayfasının ve portfolyonun kendisine ait olmadığını belirtti. Seneler önce sadece Grand Theft Auto V"te yer aldığını belirtti.

  Bunun yanı sıra duyurusu yapılan Red Dead Redemption 2 hakkında olup olmadığını da dile getirmedi. Sözlerini ise özür dileyerek ve trollendiğini belirterek bitirdi.

  Grand Theft Auto 5 benzer şekilde ortaya çıkmıştı!

  2011 senesi boyunca da birçok aktör benzer şekilde Grand Theft Auto V"te yer aldığını belirten CV"ler ile oyun basınında yer almıştı ve hepsi de aslında oraya Grand Theft Auto IV yazacaklarını fakat yanlışlıkla Grand Theft Auto V yazdıklarını belirtmişti.

  02 Aralık 2011 senesinde bir tanıtım videosu ile duyurulan oyun, 2013 senesinin sonlarına doğru piyasadaki yerini almıştı ve bu isimler GTA V"in credits bölümünde de yer alıyordu.

  Bu sefer ise Grand Theft Auto VI yazmak yerine açık açık Grand Theft Auto 6 yazıldığı ortada. Yani benzer yazım hatası da olmuyor.

  Grand Theft Auto 6"nın duyurusu seneler alabilir!

  17 Eylül 2013 senesinde önce Sony PlayStation 3 ve Microsoft Xbox 360 için piyasadaki yerini alan Grand Theft Auto V, 2014 senesinin sonunda da yeni nesil oyun konsolları olan Sony PlayStation 4 ve Microsoft Xbox One için piyasadaki yerini almıştı.

  Oyun son olarak ise 2015 Nisan ayında da PC"ye çıkış yapmıştı.

  Grand Theft Auto V"i halen değerli kılan durum ise Grand Theft Auto Online oldu. Daima güncel tutulan ve ücretsiz DLC"ler sunulan oyun, oyun içi para satımı ile de Rockstar"ın büyük gelirler elde etmesini sağlamıştı.

  Tek kişilik hikaye modları ile DLC geleceği dedikoduları süren Grand Theft Auto V ile de henüz firmanın işi bitmedi. Yeni oyunun duyurusu, bu sayede uzun seneler alacağından dolayı, şimdiye kadar ki yapımı en uzun süren Grand Theft Auto"nun da bir sonraki duyurusu yeni konsollara kadar bekletilebilir.

  Rockstar Games, şu an Red Dead Redemption 2"nin yapımına ve Grand Theft Auto: Online"ın güncellemelerine odaklanmış durumda. Bir diğer dedikodulardan biri olan GTA Vice City Stories"in mobil sürümünü ve L.A. Noire"ın VR Remastered sürümünü hazırlıyor olabilirler.

  Kaynak: Shiftdelete / Teknoloji

  Microsoft Sony Teknoloji Haberler

  Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Kürtçe trafik uyarıları yazmaya başladı

  Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Kürtçe trafik uyarıları yazmaya başladı

  Sosyal medyada canlı yayın yapıyordu, yanlışlıkla kafasına sıktı

  Sosyal medyada canlı yayın yapıyordu, yanlışlıkla kafasına sıktı

  AK Parti, en düşük emekli maaşına yapılacak zamla ilgili tarih verdi

  AK Parti, en düşük emekli maaşına yapılacak zamla ilgili tarih verdi

  Bakmadan Geçme

  Namaz kılmaya gelmeyen cemaate cami imamından tabelalı sitem: Namazın kılınmadan namazını kıl

  Namaz kılmaya gelmeyen cemaate cami imamından tabelalı sitem: Namazın kılınmadan namazını kıl

  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title