Haberler

  Binlerce Counter-Strike 2 Oyuncusu Yanlışlıkla Banlandı

  Güncelleme:

  Binlerce Counter-Strike 2 oyuncusu bugün hesaplarının banlandığını fark etti. Valve tarafından alınan beklenmedik bir karar sonucunda, kullanıcılar oyuna ve dijital öğelerine erişimini kaybetti. Valve, yanlış uygulanan yasakları düzeltmek için çalışıyor.

  Binlerce Counter-Strike 2 oyuncusu bugün uyandığında hesaplarının banlandığını fark etti. Popüler FPS oyunu için Steam'de yapılan paylaşımlar, yasaklamaların yanlış hesapları etkilediğini gözler önüne serdi. Kullanıcılar, bu yasaklamalar sonrasında oyuna ve dijital öğelerine olan erişimi kaybetti.

  Valve, CS2 oyuncularını yanlışlıkla banladı

  Valve tarafından alınan beklenmedik bir karar, yüzlerce CS2 oyuncusunu etkiliyor. Geçtiğimiz günden bu yana yapılan paylaşımlara göre, kullanıcılar CS2'den banlandığını bildiriyor. Henüz detaylar belli değil, ancak son güncelleme sonrası Nvidia ekran kartı kullanıcılarını etkilemiş gibi duruyor.

  Bazı profesyonel e-spor oyuncuları bile hesaplarının engellendiğini dile getirdi. Bu durum, Valve'ın hile karşıtı sistemlerinin (Vac-Ban) yeni bir güncelleme veya sürücü uyumsuzluğu nedeniyle tetiklendiği iddialarını tetikledi.

  123123123

  CS2'de sorun yaşandığını kabul eden Valve, yeni bir güncelleme nedeniyle yasakların yanlış uygulandığını doğruladı. CS2 forumlarında yapılan açıklamada, oyuncuları etkileyen yasakları düzeltmek için çalıştığını ifade etti.

  Yasaklanan kullanıcılara, durum çözülene kadar bazı tavsiyeler de verildi. Buna göre Steam'deki oyun dosyalarını kurcalamaktan veya üçüncü taraf yazılımları kullanmaktan kaçınmanız gerekiyor. Ayrıca hesabınızın banlandığına dair Valve'a şikayette bulunabilirsiniz.

  Valve, durumu doğrulasa da, yanlış yasaklamaların nedenini paylaşmadı. Ancak kullanıcılarda hile karşıtı sistemlere olan güveni zedelemiş durumda. Valve'ın yasakları geri almak için çalıştığını, ancak bu süreçte oyuncuların başka sorunlarla karşılaşıp karşılaşmayacağını göreceğiz.

  Peki siz Counter-Strike 2 banlanma hatası hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın

  Kaynak: Shiftdelete / Teknoloji

  Counter-Strike 2 valve Oyun Teknoloji Güncel Haberler

  Özel, rahatsızlandığını öğrenince Bahçeli'ye cevap vermekten vazgeçti: Konuşmada MHP ile ilgili kısmı atladık

  Özel, rahatsızlandığını öğrenince Bahçeli'ye cevap vermekten vazgeçti: Konuşmada MHP ile ilgili kısmı atladık

  15 kişinin can verdiği Diyarbakır-Mardin arasındaki yangının çıkış nedeni elektrik tellerindeki kıvılcımlar

  15 kişinin can verdiği Diyarbakır-Mardin arasındaki yangının çıkış nedeni elektrik tellerindeki kıvılcımlar

  Memur ve emekli ne kadar zam alacak? Haziran enflasyonu gelmeden rakamlar tek tek hesaplandı

  Memur ve emekli ne kadar zam alacak? Haziran enflasyonu gelmeden rakamlar tek tek hesaplandı

  Bakmadan Geçme

  Iron Man filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Iron Man filmi ne zaman, nerede çekildi? 25-26 Haziran Akaryakıt Fiyatları: Benzine ve motorine indirim veya zam var mı? Küçük Esnaf filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Küçük Esnaf filmi ne zaman, nerede çekildi? Gülen Gözler filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Gülen Gözler filmi ne zaman, nerede çekildi? #128250 25-26 Haziran hava bugün ve yarın nasıl olacak? HAVA DURUMU! İstanbul'da yarın hava nasıl olacak, yağış var mı? Avanak Abdi filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Avanak Abdi filmi ne zaman, nerede çekildi? Dokunmayın Şabanıma filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Dokunmayın Şabanıma filmi ne zaman, nerede çekildi? BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 25-26 Haziran 2024 Bursa su kesintisi listesi! Babası filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Babası filmi ne zaman, nerede çekildi? #128250 #129300 KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 25-26 Haziran 2024 Konya su kesintisi listesi! İnstagram çöktü mü? İnstagram neden açılmıyor? 25 Haziran Salı İnstagram'da sorun mu var, neden yüklenmiyor? İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 25-26 Haziran 2024 İzmir su kesintisi listesi! ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? 25-26 Haziran 2024 Antalya su kesintisi listesi! İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 25-26 Haziran Mayıs 2024 İstanbul su kesintisi listesi! ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 25-26 Haziran 2024 Ankara su kesintisi listesi!
  Ayşe Ateş'ten Bahçeli'ye fotoğraflı yanıt: 3-5 çapulcu bu isimler olsa gerek

  Ayşe Ateş'ten Bahçeli'ye fotoğraflı yanıt: 3-5 çapulcu bu isimler olsa gerek

  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title