Haberi Paylaş
  Akıl Almaz Facebook Cinayeti!

  Akıl Almaz Facebook Cinayeti!

  Teknoloji Haberleri

  Siz siz olun, birini Facebook arkadaş listenizden çıkartırken iki kere düşünün.

  Sosyal paylaşım ağları gün geçtikçe daha da büyüyor ama bu büyüme her zaman iyi neticeler doğurmuyor.

  Amerika'nın Tennessee eyaletinde yaşayan Marvin Pooter'ın geçtiğimiz gece iki adet cinayetle suçlanarak karakola getirilmesiyle başlayan olaylar, iplik söküğü gibi çözüldü. Pooter polise verdiği ifadesinde, cinayeti, öldürdüğü çiftin kendi kızıyla arkadaşlığını bir sosyal iletişim sitesi üzerinden kesmesi yüzünden işlediğini söyledi.

  Billy Payne Jr. ve kız arkadaşı Billie Jean Hayworth, Potter'ın 30 yaşındaki kızı Jenelle ile arkadaşlığını kesmesiyle başlayan olaylarda, polis raporuna göre, arkadaşlık listesinden çıkartılan Jenelle son birkaç haftadır Billy ve Billie çiftini farklı şekillerde rahatsız ediyordu. Yapılan araştırmalar sonucundaysa saat 17: 30 ile 11: 00 arası işlendiği sanılan cinayet, Marvin Potter'ın çiftin Mountain City'deki evlerine zorla grip ateş etmesiyle sonuçlandı. Billy Payne kendi yatak odasında ölü bulunurken, Billie Jean ise sekiz aylık bebeğine sarılmış olarak komşuları tarafından bulundu.

  Jamie Curd isimli bir diğer sanıksa, Potter'ın arkadaşı ve kızına olan ilgisiyle ön plana çıktı. Kendisi suça ortaklıktan dolayı tutuklandı; şimdi her iki adam da ceza evinde. Potter için istenen kefalet 200.000 dolarken, Curd için tam tamına 1.5 milyon dolar kefalet isteniyor.

  Kaynak: Chip.com.tr / Teknoloji

  Amerika Birleşik Devletleri Billie Jean Tennessee Facebook Teknoloji Haberler

  beğendim
  alkışladım
  beğenmedim
  güldüm
  üzüldüm
  sinirlendim
  şaşırdım
  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title