Taksim'de 10 bin doları gasbedilen Ummanlı turist gözyaşlarına boğuldu

Taksim'de 10 bin doları gasbedilen Ummanlı turist gözyaşlarına boğuldu

Demirören Haber Ajansı - Haberler | 3. Sayfa

Ramazan Bayramı'nın son günü İstiklal Caddesi'nde gezen Ummanlı turist, kendilerini polis olarak tanıtıp pasaport kontrolü yapan iki kişi tarafından gasbedildi. Turistin başına tabanca kabzasıyla vuran şahıslar, üzerindeki 10 bin dolarını alıp kaçarken, yaşadığı olayın şokunu yaşayan Ummanlı turist gözyaşlarını tutamadı.

Turist olarak Türkiye'ye gelen Ummanlı Halife Safara, Ramazan Bayramı'nın son gününde İstiklal Caddesi'ne gezmeye çıktı. Bu sırada Safara'nın yanına yaklaşan kimlikleri belirsiz 2 kişi, polis olduklarını söyleyip, pasaport kontrolü yaptı.

10 BİN DOLARINI ÇALDILAR

Ardından da Safara'yı bir iş yerine sokup, başına tabanca kabzasıyla vurdular. Üzerindeki 10 bin doları alıp, kaçtılar. İhbar üzerine gelen polislere gözyaşı içerisinde yaşadıklarını anlatan Halife Safara, şüphelilerin ve parasının bulunmasını istedi. Polis ekipleri, şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.

Taksim'de 10 bin doları gasbedilen Ummanlı turist gözyaşlarına boğuldu

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

Haber Yorumları (3)
GİZLİ KALSIN : ülkede koskoca iç işleri 1 tane adamla laf dalası yapacak kadar düşmüş sonumuz hayır olsun
KUMKUM : ummanlıyı suriyeli soymuştur.
İSMAİL HAKKİ: Geçmiş olsun, normal abi bu ülkede de herşey normal artık, İçişleri Bakanımız başka şeylerle meşgul, danışmanı da meşgul, eee herşeyi devletten beklemeyin koruyun kendinizi.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title