Tabipler Odası Haberleri

Tabipler Odası haber, Tabipler Odası son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tabipler Odası - 25.09.2021
İl Hıfzıssıhha Kurulu Vali Bilmez Başkanlığında Toplandı
Valilik Ali Paşa toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya Vali Yardımcısı Adem Balkanlıoğlu, Sağlık Müdürü Mahmut Sünnetçioğlu, Çevre Şehircilik İl Müdürü Ali Kemal Atlı, İl Tarım Orman Müdürü İbrahim Görentaş, İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke, İl Müftü Yardımcısı Sacit Emiri, Tabipler Odası Başkanı Hüseyin Yaviç, Eczacı Odası Başkanı Fikret Baransel, Van Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Kamil Yavuzer, Büyük Şehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkan Vekili Sedat Ünal katıldı.
Tabipler Odası - 25.05.2021
CHP Kadın Kollarının "YaşamHak" otobüsü Afyonkarahisar'da
Nazlıaka, bir kadının, bir erkeğe göre fiziksel ve ekonomik olarak daha güçlü olmayabileceğini vurgulayarak, şunları kaydetti: "Ancak bilgi de önemli bir güçtür. İşte gittiğimiz yerlerde, sokaklarda, mahallelerde, ilçelerde ve illerde kız kardeşlerimize haklarını anlatıyoruz. Böylece onların eline bilgi gücünü veriyoruz. Aynı zamanda ücretsiz olarak temin ettiğimiz hukuki destek, ücretsiz olarak sağladığımız psikolojik destek sayesinde kız kardeşlerimizin kendilerini daha güçlü hissetmesini sağlıyoruz. Bizler şunu çok iyi biliyoruz; çiftçinin, emekçinin, emeklinin, esnafın tüm vatandaşlarımızın sesini duyan, onların sesine ses katanlar bizleriz." Nazlıaka ve beraberindekiler daha sonra, Afyonkarahisar Tabipler Odası Başkanı Alev Türe'yi ziyaret etti.
Tabipler Odası - 14.04.2021
Akşener, İYİ Parti TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (2)
Akşener, salgın nedeniyle ülkelerin birer birer Türkiye'ye uçuşları durdurduğunu, bu nedenle de turizm sektöründe ciddi sıkıntıların yaşandığını belirterek, şöyle devam etti: "Türkiye'nin en önemli gelir kaynağı olan turizm sezonu yaklaşırken milyonlarca çalışanın ekmeğiyle oynadın, mutlu musun? Vatandaşlarımız hastanelerde yatak bulamıyor, mutlu musun? Milletimiz aşı beklerken, Libya'ya 150 bin aşı gönderip caka satmaya utanmıyor musun? Hiç mi Allah'tan korkmuyorsun? Yazıklar olsun. Hadi bizi duymazlıktan geliyorsunuz, onu anladık, ama Türk Tabipleri Birliği çıktı, 'Üçüncü ve en yüksek zirvedeyiz' dedi. Onu da mı duymadınız? İstanbul Tabipler Odası, 'Hastaneler doldu, hastalar sıra bekliyor.
Tabipler Odası - 24.12.2020
Torbalı'daki meslek odalarından esnafa destek kampanyası
İzmir'in Torbalı ilçesinde bulunan meslek odaları Torbalı Ticaret Odası (TTO), öncülüğünde bir araya gelerek esnafa destek için "Esnafını koru" kampanyası başlattı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Tabipler Odası Haberleri | Tabipler Odası Haber - Haberler - Tabipler Odası haberleri, son dakika tabipler odası haber ve gelişmeleri burada. Büyükşehir'in 6 Milyon TL'lik Araçları ile Hafriyat Yönetim Sistemi Tanıtıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.10.2021 02:43:51. #1.15#

title