Tabipler Odası Haberleri

Tabipler Odası haber, Tabipler Odası son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tabipler Odası - 21.10.2020
Son dakika haberi | "TÜBİTAK BİGG 2020" programı için ön başvurular başladı
Son dakika haberine göre TÜBİTAK Bireysel Genç Girişim (BiGG) Programı'nın 2020 yılı çağrısı için ön başvurular başladı.
Tabipler Odası - 14.10.2020
RTÜK Devlet Bahçeli'ye yönelik sözler nedeniyle Halk TV'ye para cezası verdi
Üst Kurul, konuğun canlı yayında sarf ettiği "Ankara'nın Tabipler Odası, dört bin tane vaka görüyoruz Ankara'da sadece, diyor.
Tabipler Odası - 8.10.2020
Teknopark İstanbul'dan BİGG Cube Incubation ile girişimcilere destek
Teknopark İstanbul'un kuluçka merkezi Cube Incubation; BİGG Cube Incubation projesiyle, 31 uygulayıcı kuruluş arasından destek almaya hak kazandı.
Tabipler Odası - 8.10.2020
KTÜN'de Teknoloji Transfer Ofisi Uygulama ve Araştırma Merkezi kuruldu
Konya Teknik Üniversitesinde (KTÜN), Teknoloji Transfer Ofisi (TTO) Uygulama ve Araştırma Merkezi kuruldu.
Tabipler Odası - 3.10.2020
Uşak'ta sivil toplum kuruluşlarının etkinlikleri ve genel kurulları ertelendi
İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu'nda alınan kararlara ilişkin şu ifadelere yer verildi: "Bu çerçevede Sağlık Bakanlığı'nın ilgi yazısı ve koronavirüs Bilim Kurulu'nun tavsiye kararı doğrultusunda mevsimsel etkiler de göz önünde bulundurularak, 02.10.2020 tarihinden itibaren 01.12.2020 tarihine kadar sivil toplum kuruluşları, kamu kurumu niteliğindeki meslek kuruluşları ve üst kuruluşları, birlikler ve kooperatifler (barolar, ziraat odası, mühendisler ve mimarlar odası, tabipler odası vb.
Tabipler Odası - 2.10.2020
Son dakika haber | Van'da baro ve meslek odalarının genel kurul toplantıları ertelendi
Kurulun, kalabalık ortamlarda salgının yayılım hızını göz önünde bulundurarak bundan kaynaklanan olumsuzlukların il için bir tehdit unsuru olmasının önlenmesine yönelik yeni kararlar aldığı vurgulanan açıklamada, şunlar kaydedildi: "Bu kapsamda, ilimiz sınırları içerisindeki barolar, ziraat odaları, tabipler odası, mimarlar, mühendisler odaları gibi sivil toplum kuruluşu, kamu kurumu niteliğindeki meslek kuruluşları ile üst kuruluşları, birlik ve kooperatifler tarafından düzenlenecek etkinlikler ve genel kurul toplantılarının 1 Aralık'a kadar ertelenmesi kararı alınmıştır.
Tabipler Odası - 2.10.2020
Karabük'te Kovid-19'lu kişiler için "misafir izolasyon odası"
Ayrıca Valilik, şehir içi toplu ulaşım araçlarıyla yapılan yolcu taşımacılığında da kişiselleştirilmiş seyahat kartları aracılığı ve HES koduna göre kişilerin takibinin sağlanacağını, bugünden itibaren 1 Aralık 2020 tarihine kadar sivil toplum kuruluşları, kamu kurumu niteliğindeki meslek kuruluşları ve üst kuruluşları (Ticaret ve Sanayi Odası, Barolar, Tabipler Odası, Ziraat Odaları, Mimar ve Mühendis Odaları, Şoförler Odası gibi kuruluşlar dahil olmak üzere), birlikler ve kooperatifler tarafından düzenlenecek olan etkinliklerin, genel kurulların ve benzer toplantıların yapılamayacağını duyurdu.
Tabipler Odası - 29.9.2020
Akdeniz Üniversitesine ödül
Akdeniz Üniversitesi öğretim üyeleri tarafından geliştirilen 7 buluş, 5. İstanbul Uluslararası Buluş Fuarı'nda (ISIF'20) ödül aldı.
Tabipler Odası - 28.9.2020
Üsküdar Üniversitesi, "AR-GE ve Yenilikçi Politikalar"a odaklandı
Üsküdar Üniversitesi Vizyon Toplantılarının 3'üncüsünü "AR-GE ve Yenilikçi Politikalar Odaklı" ana teması altında 'Gelecek İçin Yenilikçilik #2609' koduyla gerçekleştirdi.
Tabipler Odası - 23.9.2020
İspanya'da Kovid-19 vakaları Madrid odaklı artıyor
Bu arada, Madrid'de yoğun bakım servislerindeki doluluk oranının son bir ayda yüzde 161 artmasıyla ilgili AA muhabirinin görüş aldığı Madrid Tabipler Odası Başkan Yardımcısı Angela Hernandez, şu değerlendirmelerde bulundu: "Şu anda en büyük sorunumuz personel eksiliği ve yerel yönetim ile merkezi hükümet arasındaki koordinasyonsuzluk.
Tabipler Odası - 15.9.2020
Bartın Tabipler Odası'ndan uyarı
Bartın Tabip Odası Başkanı Ahmet Çatı, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadelede vatandaşların gerekli hassasiyeti göstermesini istedi.
Tabipler Odası - 13.9.2020
Atılım Üniversitesi 'Fikrinle İz Bırak' yarışmasının ödül törenini gerçekleştirdi
Atılım Üniversitesi 'Fikrinle İz Bırak' yarışmasının ödül törenini gerçekleştirdi Atılım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr.
Tabipler Odası - 19.8.2020
Kayseri Tabipler Odası'ndan Büyükkılıç'a ziyaret
Kayseri Tabipler Odası Başkanı Mehmet İlhan Şahin ve yönetimi, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç'ı ziyaret etti.
Tabipler Odası - 16.8.2020
Son Dakika: İstanbul Medipol Üniversitesi TTO'dan girişimcilere destek
Son dakika haberleri: İstanbul Medipol Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi (TTO) Yöneticisi Dr. Öğretim Üyesi İlker Köse, "100'den fazla sanayi sözleşmemiz var. 200 civarında patent başvurumuz var. Tescillerimiz de gelmeye başladı.
Tabipler Odası - 24.7.2020
EBİLTEM'den Egeli Gençlere Destekler
Ege Üniversitesi Bilim Teknoloji Uygulama ve Araştırma Merkezi Teknoloji Transfer Ofisi (EBİLTEM-TTO), Ar-Ge destekleri sağlayan profesyonel bir proje üretim merkezi ve danışmanlık birimi olarak Egeli gençlere destek vermeye devam ediyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Tabipler Odası Haberleri | Tabipler Odası Haber - Haberler - Tabipler Odası haberleri, son dakika tabipler odası haber ve gelişmeleri burada. AGÜ TTO'dan Girişimcilere Bir Destek Daha.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.10.2020 15:46:47. #1.14#
title