Sabriye'yi Çıldırtacak Haber! Survivor Adem ve Tuğçe Aşk Yaşıyor

Sabriye'yi Çıldırtacak Haber! Survivor Adem ve Tuğçe Aşk Yaşıyor

Haberler.com - Haberler | Magazin

Survivor 2017 yarışmacılarından Adem Kılıççı ile Tuğçe Melis Demir'in samimi görüntüleri "Aşk mı yaşıyorlar?" sorularına neden oldu. Bu görüntüler Sabriye'yi çıldırtacak.

TV8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor 2017'de yarışan ünlüler takımı yarışması Adem Kılıççı ile gönüllüler takımı yarışmacısı Tuğçe Melis Demir'ın eğlenirkenki görüntüleri aşk dedikodularını alevlendirdi.

SABRİYE İLE ADI AŞK DEDİKODULARINA KARIŞMIŞTI

Survior 2017'nin hırslı yarışamcılarından ünlüler takımından Adem Kılıççı'nın adada takım arkadaşı Sabriye ile yakınlık kurması, ikili arasında aşk dedikodularının çıkmasına neden olmuştu. Yine Survivor'da Sabriye, Adem'i Berna'dan sık sık kıskanıyor, "Berna mı daha güzel ben mi?" sözleriyle Adem'i sıkıştırıyordu.

İKİLİNİN SAMİMİ GÖRÜNTÜLERİ ŞOKE ETTİ

Gönüllüler takımında yer alan Tuğçe Melis Demir ise adada takım arkadaşı Ogeday ile yakın arkadaştı. Adem'in en büyük rakiplerinden Ogeday'ın yakın arkadaşı olan Melis Demir ile Çeşme'de samimi bir şekilde görüntülenmesi şaşkınlık yarattı.

Sabriye'yi Çıldırtacak Haber! Survivor Adem ve Tuğçe Aşk Yaşıyor
Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title