11 yaşındaki kızın tacizcisini öldürmek isterken yanlışlıkla başkasını vurdular - Haberler
Haberi Paylaş

11 yaşındaki kızın tacizcisini öldürmek isterken yanlışlıkla başkasını vurdular

İhlas Haber Ajansı - Haberler | 3. Sayfa

Sultangazi'de 3 ay önce 19 yaşındaki Doğukan Çelik, motosikletli 4 kişi tarafından sokak ortasında vurularak öldürülmüştü. Yeni detaylara göre cinayetin 11 yaşındaki bir çocuğun tacize uğraması nedeniyle işlendiği ve cinayeti işleyenlerin, tacizci olduğu iddia edilen kişi yerine yanlışlıkla Doğukan Çelik'i vurduğu ortaya çıktı.

Sultangazi'de 3 ay önce 19 yaşındaki Doğukan Çelik, sokak ortasında motosikletli 4 kişinin saldırısı sonucu hayatını kaybetti. Olayı soruşturan Asayiş Şube Cinayet Büro Amirliği ekipleri, olayla ilgili 6 şüpheliyi gözaltına aldı. Şahısları sorgulayan ve telefon görüşmelerini inceleyen ekipler, cinayetin ayrıntılarını ortaya çıkardı.

İddiaya göre şüphelilerden anne D. D.'nin 11 yaşındaki kızı, komşusunun tacizine uğradı. Ailenin şikayeti üzerine gözaltına alınan İ.B. isimli komşu serbest bırakıldı. Olaydan bir gün sonra komşu İ.B. evinin önünde köylüsü Doğukan Çelik ile otururken iki motor ile gelen 4 kişi kurşun yağdırdı. Saldırıda Doğukan Çelik sırtından vurularak hayatını kaybetti. Aynı motosikletli saldırganlar, bir sokak ileride ise aşırı hız yaptıkları için kendilerini uyaran Musa Can A.'yı bacağından vurup kaçtı.

11 yaşındaki kızın tacizcisini öldürmek isterken yanlışlıkla başkasını vurdular

Cinayet Büro Amirliği ekipleri, motorla gelen 3 şüpheliyi ve onları azmettirdiği iddia edilen 11 yaşındaki kızın ailesinden annesi D.D. ,dayısı Y. A. ve baba M. D.'Yi gözaltına aldı. Yapılan incelemede tacize uğradığı iddia edilen kızın ailesinin İ.B.'yi cezalandırmak için adam tuttukları belirlendi.

Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliğindeki işlemleri tamamlanan zanlılardan kız çocuğunun annesi D.D.(32), dayısı Y.A.(33), ve babası M.D.(36)'nin aralarında bulunduğu 6 kişi adliyeye sevk edildi. Zanlılardan ve olayı gerçekleştiren saldırganlardan 3'ü adliyeye sevk edildi. Zanlılardan baba M.D. adli kontrol şartıyla serbest bırakılırken, anne D.D. ve dayı Y.A. azmettirme suçundan, diğer 3 kişi ise silahlı saldırı suçlamasıyla tutuklandılar. Polisin olaya karışan son saldırganı yakalama çalışması sürüyor.

11 yaşındaki kızın tacizcisini öldürmek isterken yanlışlıkla başkasını vurdular
İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
Yorumlar (1)
Klm :ÜLKENİN GELSİĞİ DURUM ŞAKA GİBİ ÖNCELERİ ADAM VURDURMAK İÇİN GÜÇLÜ KARŞYERLİ PARALI BÜYÜK AİLE YADA ŞAHISLAR TETİKÇİ TUTARDI LİMİT BÜYÜK KOLAY DEĞİL MALUM. ŞİMDİLERDE ÜÇ BEŞ BİNE ADAM VURMAK İŞ KOLU OLARAK ORATAYA ÇIKTI ASLINDA BU KADAR BASİT OLMASININ ALTINDA TEK NEDEN VAR HUKUK SİSTEMİNİN BOZUKLUĞU TOPLUMUM ADALET SİSTEMİNE OLAN GÜVENSİZLİĞİ TOPLUMU BU TÜR OLAYLARA SEVK EDİYOR “VUR 1-2 SENE YAT ÇIK” ZATEN DURUM OTAMATİKMEN ORTADA YASALARDA CAYDIRICIK İÇEREN VEZA HÜKMÜ YOK ..!!!
500