SÜLEYMAN TURGUT HABERLERİ

SÜLEYMAN TURGUT HABERLERİ

Süleyman Turgut haber, Süleyman Turgut son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Süleyman Turgut

Süleyman Turgut

Doğum Yeri Türkiye
Doğum Tarihi ... - ...

Süleyman Turgut Kimdir ?

Halkların Demokratik Partisi (HDP) İstanbul Milletvekili adayı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Süleyman Turgut - 20.7.2020
Kayseri'de freni tutmayan kamyon devrildi: 1 ölü
Kamyonda bulunan Süleyman Turgut, olay yerinde hayatını kaybetti.
Süleyman Turgut - 8.2.2019
Cumhur İttifakının İlk Yönetim Kurulundan Önemli Mesajlar
Turgutlu'da Cumhur İttifakı ilk buluşmasının ardından yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi. MHP İlçe Teşkilatı'nda gerçekleşen toplantıya 22. Dönem AK Parti Manisa Milletvekili Süleyman Turgut, AK Parti Turgutlu İlçe Başkan Kazım Dilek, MHP İlçe Başkanı Gürhan Bostan, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Sibel Nevin Baş, MHP Kadın Kolları Başkanı Sanem Ateş Yıldız, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Kayser, Ülkü Ocakları Turgutlu Başkanı Cemal Gürefe ve her iki partinin yönetim kurulu üyeleri katıldı.
Süleyman Turgut - 6.2.2019
Turgutlu'da Cumhur İttifakından 'Zafer Yürüyüşü'
AK Parti İlçe Başkanlığı önünde adeta bir miting havasında geçen büyük buluşmaya 22. Dönem AK Parti Manisa Milletvekili Süleyman Turgut, AK Parti Turgutlu İlçe Başkan Kazım Dilek, MHP İlçe Başkanı Gürhan Bostan, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Sibel Nevin Baş, MHP Kadın Kolları Başkanı Sanem Ateş Yıldız, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Kayser, Ülkü Ocakları Turgutlu Başkanı Cemal Gürefe de eşlik etti.
Süleyman Turgut - 4.6.2018
AK Parti Mkyk Üyesi Baybatur Turgutlu'da
Yeni dönemde bürokrasinin azalacağını, büyümenin artacağını dile getiren Baybatur, şunları kaydetti: "Türkiye içih 2023 ve ötesine uzanan hedeflerimiz ivme kazanacak. Hızlı ve etkili yönetim, ekonomik büyüme, refah ve kalkınmanın garantisi olacak. Türkiye'de çok partili sisteme geçilmesinin ardından demokrasinin 27 Mayıs, 12 Mart ve 12 Eylül darbeleriyle sık sık kesintiye uğradı. Mevcut parlamenter hükümet etme sistemini tıkayan, sekteye uğratan, anti demokratik uygulamalara açık zeminin yeni hükumet sistemiyle ortadan kalkacak." Baybatur, Turgutlu'daki temasları kapsamında eski Anavatan Partisi ilçe başkanları Hasan Adıgüzel, Necdet Süzmeçelik ve eski Doğru Yol Partisi İlçe Başkanı Mehmet Dağdelen ile bir araya geldi. Baybatur, eski başkanlardan AK Parti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destek sözü aldı. Ziyaretlerinde Baybatur'a, AK Parti Turgutlu İlçe Başkanı Kazım Dilek, Kadın Kolları Başkanı Sibel Nevin Baş, Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Kayser ile 22. Dönem AK Parti Manisa Milletvekili Süleyman Turgut eşlik etti.
Süleyman Turgut - 2.12.2017
Dr. Ekinci: Sağlık İçin Turşu Suyu İçin
Erzurum'un Oltu ilçesinde, doğal sebze ve meyveden turşu yapan Süleyman Turgut, özellikle kış aylarında tüketimi artan turşunun her çeşidinin yapıldığını belirtti.
Süleyman Turgut - 2.12.2017
Dha Yurt Bülteni-2
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: İşyerinden görüntü Sevcan Yamaner ile röportaj Haber: Mehmet CANDAN - Kamera: Mücahit BEKTAŞ / İZMİR, ===================================================== Dr. Ekinci: Sağlık için turşu suyu için UZMANLAR, kışın sıkca yaşanan grip, nezle ve soğuk algınlığına karşı turşu suyunun çok faydalı olduğunu ve enfeksiyonlardan da uzak tuttuğunu söyledi. Erzurum'un Oltu ilçesinde doğal sebze ve meyveden turşu yapan Süleyman Turgut, özellikle kış aylarında tüketimi artan turşunun her türlüsünün yapıldığını kaydetti.
Süleyman Turgut - 5.9.2017
Zeugma Mozaik Müzesine Bayram İlgisi
Kayseri'den ailesiyle tatil için Gaziantep'e gelen Süleyman Turgut da mozaik müzesinden çok fazla etkilendiğine işaret ederek, "İlk kez mozaik müzesine geldik.
Süleyman Turgut - 11.3.2017
Dha Yurt Bülteni - 16
Mesadet Özcan Konferans Salonu'nda, 15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği tarafından düzenlenen 'Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Güçlü Türkiye' konulu konferansta, AK Parti Manisa Milletvekili Murat Baybatur konuştu. Turgutlu Kaymakamı Uğur Turan, Ahmetli Kaymakamı Muhammet Emre Canpolat, 22. Dönem Manisa AK Parti Milletvekili Süleyman Turgut, Turgutlu eski Belediye Başkanı Serhat Orhan, AK Parti Turgutlu İlçe Başkanı Mürşit Gedizli, AK Parti Turgutlu İlçe Yöneticileri, bazı daire amirleri, bazı okul müdürleri, muhtarlar, 15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği Başkanı Serhat Çağ ve vatandaşlar konferansı katıldı.
Süleyman Turgut - 16.7.2016
Türkiye Darbeye Karşı Ayakta
AK Parti 22.dönem Manisa Milletvekili Süleyman Turgut, "Askeri kalkışmaya halkımız tepki gösterdi.
Süleyman Turgut - 3.6.2016
Şanlıurfa'dan Kısa Kısa
Okul müdürü Süleyman Turgut ise öğrencisiyle gurur duyduklarını belirterek, destek veren herkese teşekkür etti.
Süleyman Turgut - 29.9.2015
Genel Seçime Doğru
Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 1 Kasım Pazar günü yapılacak 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin kesin aday listeleri Resmi Gazete'de yayımlandı.
Süleyman Turgut - 18.9.2015
Hdp'nin Milletvekili Aday Listesi Açıklandı (1)
HDP'de 1 Kasım genel seçim için milletvekili aday listeleri açıklandı.
Süleyman Turgut - 18.9.2015
Hdp Milletvekili Aday Listesini Açıkladı
HDP, 1 Kasım 2015 Genel Seçimleri için milletvekili aday listesini açıkladı.
Süleyman Turgut - 31.10.2014
Isparta'da Katliam Gibi Kaza: 17 Ölü, 28 Yaralı (7)
28 YARALININ İSİMLERİ Yaralılardan Nezahat Çakır (45), Serap Aksoy (29) ve Sevgi Ürkmez (45) Isparta Devlet Hastanesi'nde; Mevlüt Çeliker (65) Yalvaç Devlet Hastanesi'nde; Yasemin Bozoğlu (24), Mevlüt Akkuş (55) ve Neşe Çoban (39) Gelendost Devlet Hastanesi'nde; Gülesen Duru (54), Çağlar Turgut (15), Müesser Turgut (47), Elif Caran (65), Süleyman Turgut (14), Nazlı Turgut (19) ve Songül Arslanalp (42) ise Şarkikarağaç Devlet Hastanesi'nde tedavi altında bulunuyor.
Süleyman Turgut - 8.10.2014
Karaciğer Nakliyle Kanseri Yendi
Antalya'da karaciğerinde kanserli hücreler oluşan Süleyman Turgut, Akdeniz Üniversitesi Hastanesinde gerçekleştirilen karaciğer nakliyle kanserden kurtuldu.
Süleyman Turgut - 28.8.2013
Okuldan Hırsızlık Güvenlik Kamerasına Yansıdı
Marmara Ereğlisi'ndeki bir okuldan bazı güvenlik kameraları, kayıt cihazı, televizyon ve dizüstü bilgisayar çalınması, kameralara yansıdı.  Edinilen bilgiye göre, Süleyman Turgut Kırali İlköğretim Okulu Müdürü Zafer Usta, okula geldiğinde, kapının kilidinin kırılarak içeri girildiğini ve güvenlik kamerası, kayıt cihazı, televizyon, dizüstü bilgisayar ve çeşitli elektronik eşyaların çalındığını fark etti.
Süleyman Turgut - 22.5.2013
Turgutlu'ya Dev Proje
Turgutlu'ya, kentsel dönüşüm adına büyük bir ivme kazandıracağı şeklinde yorumlanan yeni stadyum, kapalı spor salonu, 120 dairelik lüks yaşam alanı, 1150 dairelik sosyal konut projesi ve hastane çarşısı gibi dev projenin daire ve işyeri satışını emlakçılar yapacak. Dün akşam Palmiye restoranda yapılan yemekli toplantıya, Turgutlulu emlakçılarla bir araya gelen Bayburt İnşaat-Özgün Yapı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Şentürk, Üst Yapı Genel Koordinatörü Yüksel Akpoyraz, grubun Turgutlu'da yapacağı projelerin koordinatörü ve şantiyelerin şefleri olan Süleyman Turgut, Marangozlar Odası Başkanı Ali Laleseven ve Elektrikçiler Odası Başkanı Sabri Toker katıldı.
Süleyman Turgut - 26.2.2013
Tekirdağ'dan Kısa Kısa
-"Tekirdağ'daki okullar arasında "en kaliteli kurum" seçimi- Süleyman Turgut Kırali İlkokulu Müdürü Zafer Usta, Tekirdağ'daki okullar arasında "en kaliteli kurum" seçildiklerini söyledi.
Süleyman Turgut - 23.2.2013
Bomba İhbarı Okulu Boşalttırdı
Edinilen bilgiye göre, Süleyman Turgut Kırali İlkokulu'na bomba konulduğu ihbarı üzerine harekete geçen Marmara Ereğlisi İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, panik yaşanmaması için okuldaki 800 öğrenciyi ve öğretmenleri 'tatbikat yapıyoruz' diyerek tahliye etti.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Süleyman Turgut Haberleri | Süleyman Turgut Kimdir - Haberler - Süleyman Turgut haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Süleyman Turgut kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberleri | Isparta Anadolu Lisesi, 3 Erasmus projesiyle hibe almaya ha
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.11.2020 20:44:29. #1.15#
title