Turkish Airlines Open 2014 - Gösteri Maçı - Haberler
Haberi Paylaş

Turkish Airlines Open 2014 - Gösteri Maçı

AA - Spor
Turkish Airlines Open 2014 - Gösteri Maçı

Turkish Airlines Open 2014- PGA European Tour'un final serisi ayaklarından ve Türk Hava Yolları ana sponsorluğunda yarın başlayacak turnuva öncesinde ünlü golfçüler, gösteri maçına çıktı- Gösteri karşılaşmalarında Fenerbahçeli oyuncu Dirk Kuyt, eski futbolcu Dwight Yorke ile Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç da vuruş yaptıANTALYA (AA) - PGA European Tour'un final serisi ayaklarından ve Türk Hava Yolları ana sponsorluğunda yarın başlayacak "Turkish Airlines Open 2014" öncesinde ünlü golfçüler gösteri maçı yaptı.

Turkish Airlines Open 2014- PGA European Tour'un final serisi ayaklarından ve Türk Hava Yolları ana sponsorluğunda yarın başlayacak turnuva öncesinde ünlü golfçüler, gösteri maçına çıktı- Gösteri karşılaşmalarında Fenerbahçeli oyuncu Dirk Kuyt, eski futbolcu Dwight Yorke ile Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç da vuruş yaptıANTALYA (AA) - PGA European Tour'un final serisi ayaklarından ve Türk Hava Yolları ana sponsorluğunda yarın başlayacak "Turkish Airlines Open 2014" öncesinde ünlü golfçüler gösteri maçı yaptı.Antalya'nın Serik ilçesi Belek Turizm Bölgesi'ndeki Montgomerie Maxx Royal golf sahasında düzenlenecek Turkish Airlines Open 2014 öncesi ünlü golf oyuncuları, sahayı tanımak ve ısınmak amacıyla golf oynadı. Golf oyuncuları Henrik Stenson, Victor Dubuisson, Colin Montgomerie, Lee Westood ve Sergio Garcia gibi oyunculara sporseverler büyük ilgi gösterdi. Gösteri karşılaşmalarında Fenerbahçeli oyuncu Dirk Kuyt, eski futbolcu Dwight Yorke ile Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç da vuruş yaptı. .

AA / Spor

European Tour, Dwight Yorke, Koç Holding, Dirk Kuyt, Spor, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title