Haberler

PTT 1.lig

PTT 1.Lig takımlarından Boluspor’da bugün yapılan olağanüstü kongrede, yeni kulüp başkanı Savaş Abak oldu.

PTT 1.Lig takımlarından Boluspor'da bugün yapılan olağanüstü kongrede, yeni kulüp başkanı Savaş Abak oldu.

Ligin ilk yarısında sıkıntılı günler geçiren ve geçtiğimiz haftalarda olağanüstü kongre kararı alan Boluspor'da meraklı bekleyiş sona erdi. Mevcut başkan Mehmet İnceayan'ın görevi bırakmasından sonra olağanüstü kongre kararı alındı. Boluspor Tesisleri'nde düzenlenen kongreye CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan, Bolu Valisi İbrahim Özçimen, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, İl Genel Meclisi Başkanı Mücahit Kutlu, Boluspor Eski Başkanları Yılmaz Becikoğlu, Yener Bandakçıoğlu, Emin Semercioğlu, Necip Çarıkçı, Abdullah Abat, mevcut başkan Mehmet İnceayan, çok sayıda eski ve yeni yöneticinin yanı sıra kongre üyeleri katıldı.

Divan Başkanlığı'nı Yener Bandakçıoğlu, yardımcılığını ise Necdet Gören ve Emin Semercioğlu'nun yaptığı kongre, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Törende ilk konuşmayı mevcut başkan Mehmet İnceayan yaptı. Ligin ilk devresinde Boluspor'un 6 ila 10'ncu sıra arasında yer alacağını ancak bunu başaramadıklarını belirten İnceayan, Pazartesi günü 1 milyon 200 bin TL ödeme yapılması gerektiğini vurguladı. Eski yönetime teşekkür eden ve yeni başkan Savaş Abak'ın taşın altına elini değil kafasını soktuğunu belirten İnceayan, "Boluspor 1965'ten beri var. Hep de var olacak. Altyapıda iki takımımız grup şampiyonu oldu. Altyapımızda 64 oyuncumuz yemek yiyor ve idman yapıyor. Boluspor'un geleceği parlaktır. Bizim şu anda ligde ilk 6 ila 10'ncu sırada yer almamız gerekiyordu. Ancak bunu başaramadık. Bize destek olan bütün kesimlere teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Tek listeyle girilen seçimde açık oylama sonucu Savaş Abak ve yönetimi göreve seçildi. Delegelere seslenen çiçeği burnunda Boluspor Başkanı Savaş Abak, "Sıkıntılı günler geçiren kulübümüz olağanüstü kongre kararı aldı. Bu süreçte kimse Boluspor'a sahip çıkmadı. Bizler genç isimler olarak Boluspor'un sahipsiz kalmayacağını göstermek için aday olduk. Bu hareketimizle Boluspor Kulübü'nün sahipsiz kalmayacağını gösterdik. Herkesten bize güvenmelerini ve bizleri desteklemelerini istiyoruz. İnşallah Boluspor layık olduğu yere gelecek" şeklinde konuştu. - BOLU

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Spor

Emin Semercioğlu İbrahim Özçimen Tanju Özcan Boluspor Spor Haberler

Ağrı'da bir kadın, caddede üstsüz şekilde dolaştı

Ağrı'da bir kadın, caddede üstsüz şekilde dolaştı

Türkiye'deki yaşlı nüfus oranı cumhuriyet tarihinde ilk kez çift haneye ulaştı

Türkiye'deki yaşlı nüfus oranı cumhuriyet tarihinde ilk kez çift haneye ulaştı

Usta oyuncu Ahmet Uğurlu, 71 yaşında hayatını kaybetti

Usta oyuncu Ahmet Uğurlu, 71 yaşında hayatını kaybetti

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye teröristana izin vermeyecek, harekete geçmekten çekinmeyiz

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye teröristana izin vermeyecek, harekete geçmekten çekinmeyiz

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title