Haberler

Elazığsporlu Muhammet Ali Doğan'ın Serbest Kalmaması İçin Kampanya Başlatıldı

Abone Ol

Geçtiğimiz yıl Elazığspor’un Almanya'nın SG Wattenscheid 09 takımından transfer ettiği Muhammed Ali Doğan'ın, serbest kalmaması için kulüp tarafından taraftarlardan yardım istendi.

Geçtiğimiz yıl Elazığspor'un Almanya'nın SG Wattenscheid 09 takımından transfer ettiği Muhammed Ali Doğan'ın, serbest kalmaması için kulüp tarafından taraftarlardan yardım istendi. Doğan, alacaklarının yarına kadar ödenmemesi halinde bonservisini eline alacak.

Elazığspor Kulüp Müdürü Ali Topal 18 yaşındaki milli futbolcu Muhammet Ali Doğan'ın serbest kalmaması için iş adamları ve taraftardan destek beklediklerini belirterek, "Sözleşmesi devam eden futbolcumuz Muhammet Ali Doğan, 31 Temmuz 2014 Perşembe günü mesai saati bitimine kadar alacağını yatıramadığımız takdirde serbest kalarak dilediği kulübe gitme fırsatını elde edecektir. Bu futbolcumuz alacağına karşılık serbest kalması halinde hem kulüpteki alacağı baki kalarak Elazığspor hanesine borç yazılacak hem de alacağı ve bonservis ücretiyle birlikte yaklaşık 300 - 400 bin TL zarara uğrayacağız. Aynı zamanda istikbal vadeden bir oyuncumuzdan olacağız. Elazığspor, Elazığlıyım diyen herkesin takımıdır. Bir veya birkaç iş adamımızın katkılarıyla bu futbolcumuzun alacağını ödeyerek takımda kalmasını sağlayabiliriz veya talibi olan bir kulübe satarak yaklaşık olarak 300 bin TL kulübümüze gelir elde edebiliriz. Geçmişte benzer durumlar söz konusu olduğunda birlik ve beraberlikle sıkıntıların aşıldığına hepimiz şahit olmuşuzdur. Elazığlı ve Elazığspor'u seven iş adamlarımızdan bu konuda duyarlılık göstermelerini bekliyoruz" dedi.

Doğan'ın serbest kalmaması için Elazığspor Kulüp Müdürü Ali Topal adına Albaraka Türk Katılım Bankası Elazığ Şubesinde açılan 00507637 - 000003 numaralı hesaba para yatırılabileceği ifade edildi. - ELAZIĞ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Spor

Elazığspor Ali Topal Almanya Spor Haberler

Bakmadan Geçme

YARGI YEKTA KİMDİR? Yargı dizisi "Yekta" Uğur Polat kimdir, kaç yaşında, nereli, oynadığı dizi ve filmler nedir? AMARDEEP ANAND KİMDİR? MasterChef konuğu Amardeep Anand kaç yaşında, nereli? PANTENE ALTIN KELEBEK 2023 KAZANANLAR LİSTESİ: 49. Pantene AltIn Kelebek Ödülünü kimler kazandı, kazanan isimler kimler? DOĞUKAN İSLAMOĞLU KİMDİR? AK Parti Artvin Gençlik Kolları Başkanı Doğukan İslamoğlu neden öldü, kaç yaşında, hayatı ve biyografisi! BEŞİKTAŞ BAŞKANLIK SEÇİMİ SONUÇLARI: BJK yeni başkanı kim oldu 2023? Beşiktaş'ın yeni başkanı kim? Beşiktaş'ın YENİ BAŞKANI Hasan Arat kimdir, kaç yaşında, nereli? Beşiktaş Başkanlık seçimi kim kazandı? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ İNTERNET DİZİSİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi İnternet Dizisi ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ DİZİ ÇİFTİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Dizi Çifti ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Kadın Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ DİZİSİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek En İyi Romantik Komedi Dizisi ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Romantik Komedi Kadın Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Romantik Komedi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KOMEDİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Komedi Kadın Oyuncu ödülü kim aldı, kazandı? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KOMEDİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Komedi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title