Haberler

Elazığspor Kulübü Olağanüstü Genel Kurulu

Tek listeyle gidilen kongrede, Selçuk Öztürk, yeniden başkanlığa seçildi Öztürk: "Elazığspor, Elazığ'da en büyük sivil toplum örgütüdür"

Elazığspor Kulübü Başkanlığına yeniden Selçuk Öztürk seçildi.

Elazığspor Kulübünün olağanüstü genel kurulu, Elazığ Belediyesi Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. Selçuk Öztürk başkanlığındaki tek listeyle gidilen kongrede, kulübün "Sanica Boru Elazığspor" olan isminin "Elazığspor" olarak değiştirilmesi kararlaştırıldı.

Kongrede konuşan Öztürk, başka aday olması halinde yönetim kurulu başkanlığını bırakmak istemesi ve yönetim kurulunda ismi bulunan fakat şehir dışında bulundukları ve iş yoğunlukları nedeniyle toplantılara katılamayan üyelerin yerine yenilerini getirmek amacıyla olağanüstü genel kurul kararı aldıklarını söyledi.

Defalarca çağrı yaptıklarını fakat başkanlık için aday çıkmadığını ve rekabet ortamı oluşmadığını dile getiren Öztürk, Elazığspor'un, Elazığ için bir marka değeri olduğunu belirterek, "İnsanlar düne kadar haritada Elazığ'ın yerini bilmezken bugün hafta en az 5 gün, en az 10-12 ulusal kanalda Elazığspor vesilesiyle Elazığ anılıyor. Yenilsek de anılıyor yensek de anılıyor, reklamın iyisi kötüsü olmaz. Eğer biz el birliğiyle Elazığspor dinamizmini bütün şehre yayar ve bütün ülkeye yayabilirsek inanın bu şehir çok farklı bir boyuta gider" diye konuştu.

Elazığspor'un Elazığ için önemine dikkati çeken Öztürk, "Elazığspor, Elazığ'da en büyük sivil toplum örgütüdür. Bir anda 50 bin, 60 bin, 100 bin insanın heyecanı olan Elazığspor'un yönetim kurulu olarak biz, Elazığ'ın hangi elemi, kederi, derdi olursa orada olacağız ve yüksek sesle konuşacağız" dedi.

Genel kurulda, Selçuk Öztürk, yeniden kulüp başkanlığına seçildi. Öztürk başkanlığındaki yönetimde şu isimler yer aldı:

"Abdullah Yiğit, Ahmet Yaşar, Ayhan Bakar, Ayhan Polat, Burhan Şener, Burhan Taneli, Çağlar Duran, Ekrem Yılmaz, Enes Hardalaç, Erkan Mahmat, Göksal Karagöl, Halil Akpınar, Harun Hoşdil, Hasan Celal Kaya, Hasan Özkan Uygur, Korkut Şerifoğulları, Mehmet Kaya, Zafer Yetiş, Necmettin Arslan, Osman Biçer, Selahattin Öztürk, Selami Öztürk, Vedat Borulday, Veysel Demirci."

Kulübün denetleme kurulu üyeliklerine Esra Demirel, Cemal Yıldırım ve Ahmet Aba; disiplin kurulu üyeliklerine ise Serkan Oğuzhan, Mehmet Haluk Fırat ve Vedat Demirbağ seçildi. - Elazığ

Kaynak: AA / Spor

Selami Öztürk Mehmet Kaya Elazığspor Spor Haberler

Orta Doğu'da yeni savaşa 24 saat kaldı! Hizbullah'tan İsrail'e son uyarı

Orta Doğu'da yeni savaşa 24 saat kaldı! Hizbullah'tan İsrail'e son uyarı

Adliyedeki tuvalet krizi cumhuriyet başsavcısını görevinden etti

Adliyedeki tuvalet krizi cumhuriyet başsavcısını görevinden etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan, G-7 Zirvesi'nde yanına gelen Fransa Cumhurbaşkanı Macron ile görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan, G-7 Zirvesi'nde yanına gelen Fransa Cumhurbaşkanı Macron ile görüştü

Bakmadan Geçme

Hamster Combat ne zaman listelenecek? Kurban bayramının arefesinde oruç tutulur mu 2024? Kurban bayramı teşrik tekbirleri ne zaman başlar, nasıl yapılır 2024? Kurban kestikten sonra kılınan namaz nedir, var mıdır 2024? Kurban etinin kaçta kaçı dağıtılır 2024? 15-16 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 15-16 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 15 Haziran 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 15 Haziran Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 15 Haziran 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 15 Haziran AFAD ve Kandilli deprem listesi! 15 Haziran Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 15-16 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 15-16 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 15-16 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 15-16 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 15-16 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi!
Sinan Ateş cinayetinin kilit ismi Tolgahan Demirbaş, savcıyı açık açık tehdit etti: Onlarla aynı safta olmayın

Sinan Ateş cinayetinin kilit ismi Tolgahan Demirbaş, savcıyı açık açık tehdit etti: Onlarla aynı safta olmayın

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title