Söz Dizisi'nin Kadrosuna Katılan Mine Çayıroğlu Kimdir? - Haberler
Haberi Paylaş

Söz Dizisi'nin Kadrosuna Katılan Mine Çayıroğlu Kimdir?

Haberler.com - Güncel
 - Güncelleme:
Söz Dizisi'nin Kadrosuna Katılan Mine Çayıroğlu Kimdir?

Uzun süredir ekranlarda görünmeyen ve 'Söz' dizsiyle sevenleriyle buluşmaya hazırlanan Mine Çayıroğlu kimdir?

Çocuk oyuncu olarak başladığı kariyerine başarılı bir oyuncu olarak devam eden Mine Çayıroğlu, uzun süredir projelerde yer almıyordu. Şu sıralar Çayıroğlu'Söz' dizisiyle sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Mine Çayıroğlu, 28 Aralık 1977 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Babası Şile eski Belediye Başkanı İbrahim İhsan Çayıroğlu, annesi avukat Atiye Ülkü olan Çayıroğlu, liseyi bitirdikten sonraki 1997 yılında İngiltere'ye giderek "Guildford School of Acting" okulunda 3 yıl oyunculuk eğitimi aldı.

Söz'ün Kadrosuna Katılan Mine Çayıroğlu Kimdir?

Mine Çayıroğlu, çocukluğundan bu yana şan dersleri aldı, oyunculuk eğitiminden sonra da müzik eğitimine devam etti. İlk albümünü 2004 yılında "Zümrüt Gibi" adıyla çıkaran oyuncu, Reşat Nuri Güntekin'in Çalıkuşu romanından uyarlanan dizide 1986 yılında 9 yaşında iken Munise karakterini canlandırdı. Ayrıca, Haluk Bilginer'den oyunculuk dersleri aldı.

Çayıroğlu, 2008 yılında ALTONA Müzik ve Film Yapım şirketini kurdu. 2007 ile 2010 yılları arasında "Parmaklıklar Ardında" adlı dizide rol aldı. Mine Çayıroğlu, 2009 yılında müzisyen Özgür Gezgin ile evlendi. 2012 yılında boşandı. Bu evlilikten Derin Deniz adında bir oğlu oldu.

Haberler.com - Güncel

Mine Çayıroğlu, Müzik, Magazin, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title