Son Umut Filminin Galası İstanbul'da Yapıldı

Son Umut Filminin Galası İstanbul'da Yapıldı

SON Umut (Water Diviner) filminin İstanbul galası yapıldı.

06.12.2014 00:11 | Son Güncelleme: 06.12.2014 00:11
Son Umut Filminin Galası İstanbul'da Yapıldı

SON Umut (Water Diviner) filminin İstanbul galası yapıldı. Galaya, Russell Crowe, Olga Kurylenko, Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan katıldı.

Russell Crowe'un yönetmenliğini ve başrolünü üstlendiği Son Umut (Water Diviner) galası yapıldı. Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi'ndeki galaya, Russell Crowe ile filmin oyuncularından Olga Kurylenko, Yılmaz Erdoğan, Cem Yılmaz'ın yanı sıra, Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, Hürriyet Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Vuslat Doğan Sabancı, Pegasus Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı ile iş ve sanat dünyasından bir çok isim katıldı. 

Filmin başrol oyuncuları Crowe ve Olga Kurlyenko canlı yayın yapan bazı Türk televizyonlarına kırmızı halıda röportaj verdi. Fotoğraf çekimi için bekleyen gazetecilere ilk olarak filmin Türk oyuncuları Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan poz verirken daha sonra Olga Kurlyenko ve Russell Crowe poz verdi. Gazeteciler Crowe'un fotoğraflarını çekerken bir süre sonra Cem Yılmaz Russell Crowe'un önünden geçtiği görüldü. Cem Yılmaz daha sonra Crowe ile şakalaştı ve ikili beraberce gazetecilere poz verdiler.

Bu arada Russel Crowe kırmızı halıda ilerlerken bir kişi Crowe'a bir tablo hediye etti.

Russell Crowe ve diğer oyuncuların kırmızı halıda basın mensuplarına görüntü vermesinin ardından filmin gösterimine geçildi.

Çanakkale Savaşı'nı anlatan 'Son Umut', Avustralya'da 24, Türkiye'de 26 Aralık'ta vizyona girecek.

Kaynak: DHA

Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
title