Tıp merkezinde hemşireyi dövüp, burnuna kafa attılar

Tıp merkezinde hemşireyi dövüp, burnuna kafa attılar

23.02.2021 15:14 | Son Güncelleme: 23.02.2021 17:10

İstanbul Gaziosmanpaşa'da alkollü olduğu belirtilen bir grup, özel bir tıp merkezindeki hemşireyi dövdü. Yaralı hemşire, "Daha önce de şikayetçi olduk. Ancak bir şey olmadı. Gözüme 2 yumruk yedim, burnuma da kafa attı" şeklinde konuştu.

Dün saat 17.30 sıralarında Gaziosmanpaşa'da özel bir tıp merkezinde yaşanan olayda, merkezin önüne gelen alkollü grup, sağlık çalışanlarına hiç bir neden yokken laf attı. Daha sonra içeriye giren gruptaki 2 kişi, hemşire Süleyman Gül'e saldırdı. Daha önce de aynı gerekçe ile şikayetçi oldukları T.T ve M.Ş.'nin hemşire Süleyman Gül'e saldırı anı güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Gül'e yumruk ve kafa atan saldırganlardan daha sonra hızla uzaklaştı.

DAHA ÖNCE ŞİKAYETÇİ OLMUŞLAR

Süleyman Gül, aynı saldırganların daha önce tıp merkezinde olay çıkardığını, şikayetçi olduklarını ancak bir sonuç alamadıklarını ifade etti. Gül, yeniden şikayetçi olup darp raporu aldığını belirterek sağlıkçılara şiddetin bir an önce son bulmasını dilediğini söyledi.

"DAHA ÖNCE DE BIÇAK ÇEKTİLER"

2 saldırgan tarafından darbedilen hemşire Süleyman Gül, "Akşam saat 17.30 civarında ters yönden bir araba yaklaştı. Camdan bize 'Buraya gelin, arabaya gel' işareti yapmaya başladılar. Biz zaten şahısları daha önceden tanıyoruz. Daha önce de gelip bize bıçak çekmişlerdi. İçeride hasta olduğunu beyan ettik. Onların içeri gelmesi gerektiğini söyledik. O da 'Geleceksin, nasıl gelmezsin' demeye başladı. İçeri girdi ve arkasından diğer arkadaşı geldi. Arabada 5-6 kişilerdi ama içeriye 2 kişi girdi. 2 kişi saldırdı. Birisini arkadaşlarım sakinleştirmeye çalıştı dışarı çıkardılar. Diğeri içerde kaldı. Darbetmeye başladı zaten. Gözüme 2 yumruk yedim, burnuma kafa attı" şeklinde konuştu.

"BUGÜN MALA GELDİ AMA YARIN CANA GELİR"

Aynı saldırganların daha önce de tıp merkezinde olay çıkardıklarını söyleyen hemşire Süleyman Gül, "Bunu ilk defa yaşamıyoruz zaten daha önce de bıçak çektiler aynı yerde acil serviste. Bizim yerimizde bayan arkadaşlarımız da olabilirdi gece nöbetinde. Daha kötü de sonuçlanabilirdi. Zaten küfürler, tehditler ediyordu sürekli. 'Nasıl gelmezsin öldürürüm seni' diyordu. Artık korkmaya başladık. Çözüm de bulunamıyor. Daha önce de şikayetçi olduk, aldılar ve tekrar bıraktılar. Alıyorlar, 1 gün sonra adamı geri görüyoruz. Artık bunun bir sonuca bağlanmasını, son bulmasını istiyoruz. Korkmaya başladık. Bugün mala geldi yani şimdiki halinden sonra, yarın cana gelecek yani. Daha öncelerde de oluyordu ama özellikle pandemi döneminden beri sık sık yaşamaya başladık. Her yer kapalı gidecek yer bulamıyorlar herhalde. Zaten alkollüydüler. Arabadan inerken alkol şişelerini yana bırakıp indi adam. Her geldiklerinde böyleler. Artık bu bir son bulsun" diye konuştu.

Tıp merkezinde hemşireyi dövüp, burnuna kafa attılar
Tıp merkezinde hemşireyi dövüp, burnuna kafa attılar

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

Haber Yorumları (9)
CANMEN: Parazitler. . . !!!
TARTAR: Böylelerine ceza verilmez arkadaşlar. Çünkü mağdurlar zenginin savcının hakimin siyasinin yada üst düzey birinin çocuğu değil. Adalet sosyal medya sayesinde sağlanıyor sizlerde şahit oluyorsunuz. Polis canını hiçe sayıp suçluyu yakalıyor savcılar hakimler serbest bırakıyor. Sağlık çalışanına darp var bu suçun kanunda açık şekilde cezası var ama darp edenler serbest. Yeni kanunda işini layıkıyla yapmayanlarında görevine son verilir maddesi olur umarım.
KİRLİ ATLET: tipsize sorsan ben delikanlıyım der. delikanlılığın cebinde taşıdığı bıçakla olduğunu, yanında dolaştığı sürüsü ile olduğunu düşünür. bırak bunların delikanlı olmasını bunlardan adam olmaz. israf.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title