Plajı birbirine kattılar! Öfkeli kadın, ''İçeceksen adam gibi iç'' dediği erkeği tekme tokat dövdü - Haberler
Haberi Paylaş

Plajı birbirine kattılar! Öfkeli kadın, ''İçeceksen adam gibi iç'' dediği erkeği tekme tokat dövdü

Demirören Haber Ajansı - Haberler | 3. Sayfa

Muğla'da sabahın erken saatlerinde sahilde oturan 4 kişilik arkadaş grubundaki bir erkek ile kadın arasında tartışma yaşandı. Öfkeli kadın, erkeğe "İçeceksen adam gibi iç" diyerek bağırıp tekme ve yumruklarla saldırdı. Etrafına hakaretler savurup sinir krizi geçiren erkek ise sinirini plastik dubalardan çıkardı. Bir süre sonra arkadaşları tarafından sakinleştirilen ikili hiçbir şey olmamış gibi yaya olarak uzaklaştı. O anlar saniye saniye kameralara yansıdı.

Muğla'nın Marmaris ilçesi Atatürk Caddesi'ndeki halk plajında bugün saat 06.00 sıralarında, birlikte oturan 2'si kadın 4 arkadaştan kadın, karşısındaki erkeğe, "İçeceksen adam gibi iç" diye bağırdı. Bunun üzerine ikili arasında tartışma çıktı.

Birbirlerine küfredip, hakaretler yağdıran tarafları arkadaşları sakinleştirmek istedi. Ancak, ''Defol git'' diye bağıran kadın, üzerine yürüyen erkeğe tokat ve yumruk atıp, tekmeyle karşılık verdi.

Neye uğradığını şaşıran erkek ise sinirini çevredeki hasır şemsiyeler ve plastik dubalara vurup, hasar vererek çıkardı. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi.

Bu arada çıktıkları sahil yolunda da kavga etmeyi sürdüren taraflar polislerin geldiğini fark edince, çöplerini sahilde bırakıp, sanki hiçbir şey olmamış gibi yaya olarak uzaklaştı. Aldığı darbeler nedeniyle adamın yüzünde şişlik oluşurken, kadının ise sadece saçlarının dağıldığı görüldü. Yaşanan o anlar saniye saniye görüntülendi.

Plajı birbirine kattılar! Öfkeli kadın, ''İçeceksen adam gibi iç'' dediği erkeği tekme tokat dövdü
Demirören Haber Ajansı / Ali Gündoğan - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (12)
tarafsızgörüş:içkiyi yasaklayalım desek .
Lokum Ceto :terbiyesiz kadin ahlaksiz kadin ...sora bunlarin evliligi filan yürümüyor yürümez tabi rezillige bak ya .....
tufan celik:Adama helal olsun .Normalde parçalar .Bir fiske dahi vurmamış.Her ne şartla olursa olsun kadına el kalkmaz . Linççi sosyal medya adam karşılık verse adamı mahvetmişti.Karşılık vermediği halde saldırgan tavrını devam ettiren Kadın linççi hakketmedimi neden sesiniz çıkmıyor
500