İETT otobüslerinin önüne kesen grup, tekme ve yumruklarla saldırdı

İETT otobüslerinin önüne kesen grup, tekme ve yumruklarla saldırdı

23.02.2021 11:15 | Son Güncelleme: 23.02.2021 12:44

Esenyurt'ya sokak üzerine park ettikleri araçlarına kazayla sürttüğü ileri sürülen İETT sürücüsünün önünü kesen 4-5 kişilik grup, iki İETT otobüsüne tekmeli yumruklu saldırı gerçekleştirdi. Saldırı anı saniye saniye kameralara yansıdı.

Olay, akşam saatlerinde Kıraç İstiklal Mahallesi Cumhuriyet Caddesi üzerinde meydana geldi. Sokak üzerine park ettikleri araçlarına kazayla sürttüğü ileri sürülen İETT sürücüsünün önünü 4-5 kişi kesti.

TEKME VE YUMRUKLARLA ARAÇLARA SALDIRDILAR

Yaşanan tartışmanın ardından grup, kazayla sürttüğü belirtilen ve arkasından gelen 2 İETT otobüsüne tekmeli yumruklu saldırı gerçekleştirdi.

İETT otobüslerinin önüne kesen grup, tekme ve yumruklarla saldırdı

"EŞKIYA BUNLAR"

O anlar cep telefonu kamerasına yansırken, bir saldırganın otobüsün camlarını yumrukladığı ve "Çekme" diyerek bağırdığı duyuldu. Saldırgan grup daha sonra diğer İETT otobüsüne yönelirken, şoför "Eşkıya bunlar" diyerek tepki gösterdi.

İETT otobüslerinin önüne kesen grup, tekme ve yumruklarla saldırdı

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

Haber Yorumları (5)
ESENYURT KALDIRILSIN: Şaka mı bu ilçe?
1907: İpini koparan çarıkları Haydarpaşa da bırakanlar İstanbula doldu.
SADO: kuruluş ve büyük selçuklu dizilerini seyreden ne yapar? İnsanları şiddete sürüklemede en büyük sebeplerden. Türkler sanki asmakla kesmekle ömürleri geçmiş. Tarih değil Türk milletini şiddete sürükleme kimsenin farkında olmadığı ve müdahale etmediği bir durum . Türk milleti kendini korumuş ve insanlığa da örnek olmuştur. Senaryolarında kesmek biçmek kafa kesmek gibi bir sürü görüntü. Savaş esnasında yaşananlar hiç senaryolaştırılıp çoluğa çocuğa gösterilir mi? Sonuç bu işte.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title