Sokaklarda yatan hamile kadının dramı yürek sızlattı: Erkekler, cinsel ilişki şartıyla eve alıyor - Haberler
Haberi Paylaş

Sokaklarda yatan hamile kadının dramı yürek sızlattı: Erkekler, cinsel ilişki şartıyla eve alıyor

Birleşik Krallık'a bağlı Swansea kentinde yaşayan Natalie Cox isimli hamile kadın, erkek arkadaşından ayrıldıktan sonra kalacak yeri olmadığı için sokaklarda yaşamaya başladı. Cox'un itirafı ise yürekleri sızlattı. 26 yaşındaki kadın, erkeklerin kendisini sadece cinsel ilişki şartıyla eve aldığını anlattı.

Birleşik Krallık'a bağlı Galler'in güneyindeki Swansea kentinde sokaklarda yaşayan 26 yaşındaki Natalie Cox isimli kadının dramı yürekleri sızlattı. Erkek arkadaşıyla mutlu bir birlikteliği olan Cox, giderek aralarının bozulmasının ardından erkek arkadaşından ayrılmak zorunda kaldı. Sevgilisinin evinde yaşayan Cox, ayrılık kararıyla birlikte sokaklarda kaldı.

Sokaklarda yatan hamile kadının dramı yürek sızlattı: Erkekler, cinsel ilişki şartıyla eve alıyor

2 YILDIR SOKAKLARDA

Cox, yaklaşık 2 yıldan bu yana sokaklarda yaşıyor. Genç kadının anlattıkları ise kan dondurdu. Buna göre her zaman sıcak bir yatak bulamadığını belirten Cox, "Yılın sadece belli dönemlerinde yatakta yatabiliyorum. Erkekler genelde evine alıyorlar ancak bunun karşılığında benden cinsel ilişki istiyorlar. Ben de evde kalabilmek için bunu kabul ediyorum" dedi.

Sokaklarda yatan hamile kadının dramı yürek sızlattı: Erkekler, cinsel ilişki şartıyla eve alıyor

"KIŞIN KORKUNÇ GEÇECEK"

Kış aylarının gelmesiyle birlikte endişelerinin de arttığını belirten Cox, "Evet, hamile olduğumun farkındayım ancak şu anda sokaklardan başka çarem yok. Kış da geldi ve çok korkunç geçecek gibi duruyor. Şu anda acilen yaşayacak bir yere ihtiyacım var" ifadelerini kullandı.

Barış Yahya Çinçin
Gündem Editörü Haberler.com - Son Dakika Haberleri
Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Birleşik Krallık, Cinsel İlişki, Hamilelik, Galler, Cinsellik, Dünya, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (9)
Zeynep Nursen:Bunun gibi birinin hamile kalmaması lazım, iki yıldır sokakta olduguna göre onu evine alan bir adamdan hamile kalmıs, hem bu haldesin hem hamile ne bicim iş bu, İngiltere'de sosyal yardım hic mi yok Bizde var, kötü günde spor salonlarında kalıyor evsizler, koskoca İngilterede niye yok mu Cevap Yaz 3 13 Yayından Kaldır
Tansel BUYUKKARAKAS:2 yildir sokaklarda yasiyor, 2 yildir hamile miymis? Cevap Yaz 33 45 Yayından Kaldır
Nurullah Ak:Yüce Allah darda olanların yardımcısı olsun Cevap Yaz 17 142 Yayından Kaldır
Tüm 9 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title