Beyoğlu'nda ekipleri harekete geçiren görüntü! Uyuşturucu almak için kuyruğa girdiler - Haberler
Haberi Paylaş

Beyoğlu'nda ekipleri harekete geçiren görüntü! Uyuşturucu almak için kuyruğa girdiler

İhlas Haber Ajansı - Haberler | 3. Sayfa

Beyoğlu'nda gündüz vakti sokak ortasında torbacı diye tabir edilen uyuşturucu satıcılarından alışveriş yapan onlarca kişi uzunca kuyruk oluşturdu. Akıllara durgunluk veren o anlar kameralara yansırken, görüntüler üzerine harekete geçen polis ekipleri 60 ayrı adrese eş zamanlı operasyon düzenledi. Didik didik aranan evlerde bir miktar uyuşturucu bulunurken, 4 kişi gözaltına alındı.

İstanbul Beyoğlu'nda uyuşturucu tacirlerinin sokak ortasında kuyruk oluşturarak uyuşturucu alışverişi yapan onlarca kişi cep telefonu kameralarına yansıdı. Görüntüler üzerine harekete geçen İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele ekipleri, uyuşturucu tacirlerine yönelik eş zamanlı operasyon başlattı.

Cep telefonu kamerasına yansıyan görüntülerde, şahısların sokak ortasında uyuşturucu kuyruğu oluşturduğu ve ardından para ve uyuşturucu alışverişi yaptıkları görülüyor.

Beyoğlu'nda ekipleri harekete geçiren görüntü! Uyuşturucu almak için kuyruğa girdiler

İstanbul Beyoğlu merkezli 60 ayrı adreste 56 şahsın yakalanmasına yönelik operasyon düzenlendi. Operasyona özel harekat polisleri destek verirken havadan polis helikopteri de katıldı. Operasyon düzenlenen adreslerden biri de Beyoğlu İstiklal Mahallesi Büyük Yokuş Sokak'ta bulunan müstakil 4 daireye yapıldı.

Beyoğlu'nda ekipleri harekete geçiren görüntü! Uyuşturucu almak için kuyruğa girdiler

Uyuşturucu ticareti yaptığı belirlenen 4 şahıs gözaltına alındı. Narkotik köpekleri yardımıyla adresler didik didik arandı. Yapılan aramalar neticesinde bir miktar uyuşturucu madde ele geçirildi.

Öte yandan operasyon düzenlenen diğer iller Batman, Diyarbakır, Manisa ve Giresun oldu. Operasyon ile ilgili çalışmaların sürdüğü belirtildi.

Beyoğlu'nda ekipleri harekete geçiren görüntü! Uyuşturucu almak için kuyruğa girdiler
İhlas Haber Ajansı / Muhammet Emin Arslan - Son Dakika Haberleri
Haberi Kaydet
Yorumlar (12)
Sefer Aydın:KANUNSUZ BİR ÜLKEDE KİM KANUNDAN KORKAR Kİ. ADAMLAR BU İŞİN CEZASININ OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLİYORLAR. YAKALANANLAR DA SADECE POLİSE EZİYET. YAPILAN İŞLER CABASI AMA SONUÇ SAVCILIKÇA SERBEST.
Levent DEĞİRMENCİ :BU NASIL ISTIR ARKADAS BU NASIL BIR DELI CESARETIDIR INSANLARDA ARTIK KANUNLARDAN KORKUSU KALMADI NASIL OLSA 3-5 AY YADA 1-2 SENE YATAR CIKARIM MANTIĞI VAR ARTIK INSAN OLDURMEK BILE EN IYI HALLE 5 SENE YADA 10 SENEDE CIKARIM MANTIĞI VARKEN BU OLAYLAR DAHA COK GORULUR
mehmet yalçın:Şaşırdık mı? Hayır.. Memleketin çivisi çıktı şirazesi kaydı. Müslüman bir ülkede dindar bir nesil yetiştirmeye niyetlenenlerin toplumu getirdiği durum darbe hükümetlerini arattırır oldu.
500
title