Haberler

Threads ücretli mi, ücretsiz mi? Threads'e üye olmak paralı mı? Threads'de doğrulanmış hesap, premium hesap var mı?

Güncelleme:

Meta şirketinin yeni sosyal medya platformu Threads ücretli mi, ücretsiz mi? Araştırmaları devam ediyor. Threads'e üye olmak isteyen kullanıcılar Threads'e üye olmak paralı mı? Araştırmasını gerçekleştiriyor. Peki, Threads ücretli mi, ücretsiz mi? Threads'e üye olmak paralı mı? Threads'de doğrulanmış hesap, premium hesap var mı? Meta şirketi Threads uygulamasının kullanımını ücretsiz olarak kullanıcılara sundu

Meta şirketinin yeni sosyal medya platformu Threads ücretli mi, ücretsiz mi? Araştırmaları devam ediyor. Platforma üye olmak isteyen kullanıcılar Threads'e üye olmak paralı mı? Araştırmasını gerçekleştiriyor. Peki, Threads ücretli mi, ücretsiz mi? Threads'e üye olmak paralı mı? Threads'de doğrulanmış hesap, premium hesap var mı?

THREADS ÜCRETLİ Mİ, ÜCRETSİZ Mİ?

Meta şirketi Threads uygulamasının kullanımını ücretsiz olarak kullanıcılara sundu. Henüz uygulama içerisinde bir doğrulanmış hesap, üyelik sistemi veya premium hesap bulunmuyor. Bu nedenle herhangi bir ücret şimdilik söz konusu değil. Fakat ilerleyen günlerde yapılacak olan güncellemeler ile birlikte doğrulanmış hesap sisteminin gelebileceği öngörülmekte.

Emir Ceran
Haberler.com - Gündem

Sosyal Medya Threads Gündem Teknoloji Haberler

2024 YKS'ye İstanbul damgası! 5 aday sınavdan birinci çıktı

2024 YKS'ye İstanbul damgası! 5 aday sınavdan birinci çıktı

ÖSYM'den emsal niteliğinde karar! Mağduriyet yaşayan öğrenciler tekrar sınava girecek

ÖSYM'den emsal niteliğinde karar! Mağduriyet yaşayan öğrenciler tekrar sınava girecek

Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

Bakmadan Geçme

Evde bakım yardımı hesaplara yattı mı? Evde bakım yardımı ne kadar? Antalya'da aylarca işkence gören genç kimdir? Olay ne, nerede oldu? 3. DÖNEM AÖL SINAVA GİRİŞ BELGESİ 2024 l AÖL 3. Dönem sınav yerleri açıklandı mı ? YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS Yazılım Mühendisliği taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları PSİKOLOJİ BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS psikoloji taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! ÖN LİSANS NEDİR? Ön Lisans 2 yıllık mı oluyor? 2 yıllık bölümler hangileri? Çocuk Gelişimi Tavan/Taban Puanları 2024 | Devlet ve özel üniversite çocuk gelişimi başarı sıralaması ve kontenjanları arttı mı? 2 ve 4 yıllık bölümler neler? 2 yıllık ve 4 yıllık üniversite arasındaki farklar neler? 2 yıllık bölümler TYT puanıyla mı alıyor? Hemşirelik Tavan/Taban Puanları 2024 | Devlet ve özel üniversite hemşirelik başarı sıralaması ve kontenjanları arttı mı? Bilgisayar Programcılığı taban puanları açıklandı mı? 2024 Bilgisayar Programcılığı taban puanları! Bisiklet parkurundaki gençlere saldırı! Olay ne, nerede oldu? Hicret ne demek? Müslümanlar, Mekke'den Medine'ye ne zaman hicret ettiler? 2024 KPSS sonuçları ne zaman açıklanacak? KPSS Lisans Genel Yetenek, Genel Kültür, Eğitim Bilimleri puan ve sıralama açıklandı mı? J.D. Vance kimdir? Trump'ın başkan yardımcısı adayı James David Vance kaç yaşında ve ne iş yapıyor? En düşük emekli maaşı ne kadar olacak? Teklif meclisten geçti mi?
Vatandaşlar, plajda aşırı samimi hareketler sergileyen çifti uyarınca kavga çıktı

Vatandaşlar, plajda aşırı samimi hareketler sergileyen çifti uyarınca kavga çıktı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title