Haberler

Rüyada polisten kaçmak ne demek? Rüyada polisten korkmak ve saklanmak ne demek?

Rüya sahibinin, hayatında kendisi farketmeden gelişen olaylara yorulur. Yaşamı etrafında kazançlar elde edeceğine ve bu kazançlardan başarı sağlayacağına yorulur. Peki, Rüyada polisten kaçmak ne demek? Rüyada politen korkmak ve saklanmak ne demek? Rüyada polise yakalanmak, sivil polisten kaçmak ne demektir? Rüyada polisi aramak, polis olduğunu görmek nedir?

Rüya sahibinin, hayatında kendisi farketmeden gelişen olaylara yorulur. Yaşamı etrafında kazançlar elde edeceğine ve bu kazançlardan başarı sağlayacağına yorulur.Peki,Rüyada polisten kaçmak ne demek? Rüyada politen korkmak ve saklanmak ne demek? Rüyada polise yakalanmak, sivil polisten kaçmak ne demektir? Rüyada polisi aramak, polis olduğunu görmek nedir? İşte detaylar haberimizde...

RÜYADA POLİSTEN KAÇMAK NE DEMEK?

Rüyada polisten kaçmak, kişinin başından bir olay geçtiğine ve bu olay sebebiyle sıkıntıya düşüceğine delalet eder. Rüya sahibi yasalara aykırı çıkmış olabilir fakat bu durumu kısa süre içinde düzelteceğine ve legal yollarla hayatına devam edeceğine yorulur. Kişinin polisten kaçıp saklandığını görmesi yeni atılımlar yapacak demektir.

RÜYADA POLİSTEN KORKMAK

Rüya sahibinin, hayatında kendisi farketmeden gelişen olaylara yorulur. Yaşamı etrafında kazançlar elde edeceğine ve bu kazançlardan başarı sağlayacağına yorulur. Kişi sık sık endişeli ruh halindedir ancak bu endişe ve sıkıntının dert edilen olay kadar büyük bir olay olmadığını bilmektedir. Kişi bu sıkıntılardan kurtulacak ve refaha erecektir. Zorluk karşısında edinilen bilgiye, azim karşısında kazanılan zaferlere ve emek karşısında kazanılan büyük başarı ve saygıya yorulur.

RÜYADA POLİSTENSAKLANMAK

İş hayatında yapılacak olan atılımların olumlu sonuçlanacağına ve yapılan yatırımların büyük kazançlar elde edeceğine yorulur. Bazen ise açığa çıkacak bir sırra delalet eder. Bu sır kişiye zarar vermeyeceği gibi bazı olumsuz sonuçlar doğurabilir. Aynı zamanda, iş başarısının aile hayatına yansıyacağına ve bu durumun kişinin ruhsal sağlığı açısından olumlu sonuçları olacağı anlamına gelmektedir.

RÜYADA POLİSE YAKALANMAK

Sıkıntılı zamanlar geçiren rüya sahibinin sıkıntılı günleri atlatacağına ve aile hayatında huzura ereceğine delalet eder. Aile hayatında huzurlu günler göreceğine ve dürüst ve helal para kazanmak için alınteri dökerek çalışan biri olacağına delalet eder.

RÜYADA SİVİL POLİSTEN KAÇMAK

Rüyasında polisten kaçıp sonrasında yakalandığını gören kişinin geçirdiği sıkıntılı zamanları atlatacağı ve aydınlığa çıkacağı rivayet edilir. Yakalandığını gören rüya sahibi iş ve aile hayatında huzura kavuşur. Ayrıca bu rüya, kişinin alın teri dökerek helal para kazanan biri olduğuna alamet eder. Rüya sahibi kendisine hakim olamayacağı bazı olayların sancısını çekebilir. Gelecekte kişiyi bekleyen sürprizler olabilir.

RÜYADA POLİS GÖRMEK/ RÜYADA POLİS TARAFINDAN TUTUKLANMAK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada polis tarafından tutuklanmak, rüya sahibinin dostundan çok düşmanı olduğu manasına gelir. Tutuklanmak rüya sahibinin çevresindeki kötü kişiler olarak tabir edilir. Bu rüya, rüya sahibinin düşmanları tarafından alt edilmesi ve büyük zarar uğraması olarak yorumlanır. Rüya sahibi eğer rüyasında tutuklanmazsa bu durumda rakiplerini alt edecek ve onları yenecek demektir.

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Gündem Güncel Haberler

İstanbul'da ölümlü kazaya karıştıktan sonra ABD'ye kaçan Eylem Tok ve oğlu yakalandı

İstanbul'da ölümlü kazaya karıştıktan sonra ABD'ye kaçan Eylem Tok ve oğlu yakalandı

Adliyedeki tuvalet krizi cumhuriyet başsavcısını görevinden etti

Adliyedeki tuvalet krizi cumhuriyet başsavcısını görevinden etti

Hayvan pazarında silahlı kavga! 1 kişi öldü, 5 kişi yaralandı

Hayvan pazarında silahlı kavga! 1 kişi öldü, 5 kişi yaralandı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, G-7 Zirvesi'nde yanına gelen Fransa Cumhurbaşkanı Macron ile görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan, G-7 Zirvesi'nde yanına gelen Fransa Cumhurbaşkanı Macron ile görüştü

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title