Sizi Kulis'e Alalım - Haberler
Haberi Paylaş

Sizi Kulis'e Alalım

Bültenler - Haberler | Güncel
Sizi Kulis'e Alalım

2015 yılının son günlerinde ise İstanbul yepyeni bir mekana kavuştu; KULİS!

KULİS, 25 ARALIK CUMA BÜYÜK AÇILIŞA HAZIR!

Geçtiğimiz akşam Bebek'te gerçekleşen özel bir basın daveti ile GRAND OPENING'e hazırlanan KULİS, misafirlerinden tam not aldı. 25 Aralık Cuma akşamı gerçekleşecek büyük açılış öncesinde düzenlenen geceye sanat ve basın dünyasının pek çok önemli ismi katıldı. Şebnem Ferah, Nilgün Belgün, Banu Güven, Mehmet Turgut, Erdem Yener, Toygar Işıklı, Fatma Turgut, Pamela Spence, Janset, Tuna Kiremitçi, Birol Namoğlu, Özge Fışkın, Yasemin Mori gibi isimlerin katıldığı özel gece renkli görüntülere sahne oldu. Güvenç Dağüstün, açılışa özel performansı, güçlü sesi ve yorumuyla unutulmaz bir gece yaşattı. Şebnem Ferah, Banu Güven, Özge Fışkın, Pamela Spence ve Fatma Turgut da Güvenç Dağüstün'ün sahnesine misafir oldu.

Sanat dünyasının ikinci evidir kulisler… Tiyatroda oyuna hazırlanırken ya da konsere çıkmadan önce dinlendiğin ikinci ev… KULİS de buradan yola çıkarak, hikayeler biriktirmek için doğdu…

Müzisyen ve eğitmen kimliği ile tanınan Buket Doran, yıllarca birçok isim ile müzik sektörünün mutfağında unutulmaz işlere imza atan Yeşim Doran Taş ve başarılı organizasyonları ile bilinen Berti Palambo'nun da içinde olduğu Tektekçi'nin kurucuları bir araya gelerek KULİS'in temellerini attılar.

KULİS LIVE SAHNE ve KULİS TERRACE hem kaliteli müzik hem de leziz tatlar sunuyor…

KULİS'in kurucuları, yıllar önce müdavimi oldukları mekanların samimiyetini ve zarif duruşunu harmanlayarak misafirlerinin kaliteli müzik dinleyebileceği, zevkle yemek yiyebileceği bir mekan hayal ettiler ve KULİS'i tasarladılar. Özenle hazırlanmış iç dizaynı, sahnesi, terası ve lezzetli menüsü ile Bebek ve İstanbul'a yeni bir soluk getirecek olan KULİS'in LIVE SAHNE'sinde, haftanın 5 günü canlı performansa yer verilecek. Birbirinden özel konserlerin yanı sıra alternatif isimlerin ve cover gruplarının da performanslarını izleyebileceksiniz.

Yaz – kış faaliyette olacak KULİS TERRACE'da, MOC Kahve'nin eşsiz lezzetleriyle keyiflenebilir ya da lounge kısmında kendi üretimi olan atıştırmalıkları, özel kokteylleri ve tatlarıyla Bebek'in tam ortasında, eşsiz bir manzara ile vakit geçirebilirsiniz. Avrupa'nın son trendi Neo-Bistro'yu da kısa bir süre sonra deneyimleyebileceğiniz KULİS'te hem kaliteli müziği hem de leziz yemekleri tadacaksınız!

KULİS, 25 Aralık Cuma akşamı Sarp'ın özel performansı ile Grand Opening yapacak!

Bültenler - Son Dakika Haberleri
Haberi Kaydet
500
title