Sinop'un Beyaz Perdesi Açıldı

Sinop'un Beyaz Perdesi Açıldı

Sinop'un beyaz perdesi açıldıSİNOP - Sinop'ta "Hababam Sınıfı" oyuncularının katılımı ile sinemanın resmi açılışı gerçekleşti.

03.01.2018 20:57 | Son Güncelleme: 03.01.2018 20:57

Sinop'un beyaz perdesi açıldı

SİNOP - Sinop'ta "Hababam Sınıfı" oyuncularının katılımı ile sinemanın resmi açılışı gerçekleşti.

Yoğun bir katılımın gözlendiği açılışa Vali Yardımcısı Mehmet Tanışır, Sinop Belediye Başkanı Baki Ergül "Hababam Sınıfı" efsaneleri Ercan Gezmiş, Teoman Ayık, Ahmet Arıman, Tuncay Akça ve çok sayıda Sinoplu vatandaş katıldı.

Sinop Vali Yardımcısı Mehmet Tanışır sinemanın Sinop için öneminden bahsetti. Tanışır yaptığı açıklamada, "İlimizin kültür ve sanat hayatına katkı sağlayacak Cıne1can Sineması'nın hayırlı olmasını diliyorum. Başta Serkan Bey olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Çocukluğumuzdan beri keyifle izlediğimiz Tür Sineması'nın unutulmaz eseri Hababam Sınıfı'nın efsane oyuncularını ilimizde görmekten duyduğum memnuniyeti belirtmek istiyorum. Programın hayırlı geçmesini diliyor, hepinizi saygıyla selamlıyorum" dedi.

Cıne1can sinema işletmecisi Serkan Bircan yaptığı açıklamada, "Bu mutlu günümüzde burada olduğunuz için çok teşekkür ederiz. Hayırlı olsun diyoruz, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için elimizden geleni yapacağız" ifadelerini kullandı.

Programın sonunda Serkan Bircan tarafından Sinop Vali Yardımcısı Mehmet Tanışır, Sinop Belediye Başkanı Baki Ergül, Ercan Gezmiş, Teoman Ayık, Ahmet Arıman ve Tuncay Akça'ya günün anısına plaket takdim edildi.

(OSM-SLH-Y)

Sinop'un Beyaz Perdesi Açıldı

Kaynak: İHA

Paylaş
Google'da Takip Et Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş! Instagram Sayfası
title