Sgk İl Müdüründen Satso'ya Ziyaret - Haberler
Haberi Paylaş

Sgk İl Müdüründen Satso'ya Ziyaret

Sgk İl Müdüründen Satso'ya Ziyaret
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Sakarya Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Nurten Canbasoğlu, Sosyal Güvenlik Haftası vesilesiyle Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul’u makamında ziyaret etti.

Sakarya Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Nurten Canbasoğlu, Sosyal Güvenlik Haftası vesilesiyle Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul'u makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren SATSO Başkanı Mahmut Kösemusul, proje kültürünü geliştirmek ve canlandırmak adına SATSO olarak gayret ettiklerini belirterek Sakarya'nın başarılarının her geçen gün arttığının altını çizdi. SATSO Yönetim Kurulu Üyelerinin de katıldığı ziyarette konuşan Başkan Kösemusul, ayrıca tüm kurumlarla diyalog ve pozitif iletişim halinde olduklarını belirterek bu çerçevede Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü ile de işbirliği ve iletişim içinde olduklarını ifade ederek Sosyal Güvenlik Haftasını kutladı.

SGK İl Müdürü Nurten Canbasoğlu da SATSO ile birlikte çalışmalarının artarak devam etmesini belirterek, hizmetler anlamında TÜİK tarafından yapılan araştırmaya göre memnuniyet sıralamasında Sakarya'nın ilk 5'te yer aldığını söyledi. Canbasoğlu, kayıtdışılık konusunda düzenlenen proje yarışmasında Sakarya'nın ikincilik aldığı bilgisini vererek Sakaryalıların yaratıcılık ve yenilikçilik anlayışının gelişmiş olduğuna dikkat çekti. - SAKARYA

Sgk İl Müdüründen Satso'ya Ziyaret

Sgk İl Müdüründen Satso'ya Ziyaret

Sgk İl Müdüründen Satso'ya Ziyaret

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Sosyal Güvenlik Kurumu, Nurten Canbasoğlu, Sakarya, Satso, Yerel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title