Seyhan Soylu durulmuyor: Serpil Çakmaklı, Nihat Doğan'dan hamile kalıp çocuk aldırdı - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Seyhan Soylu durulmuyor: Serpil Çakmaklı, Nihat Doğan'dan hamile kalıp çocuk aldırdı

Haberler.com - Haberler | Magazin

Flash TV'de yayınlanan Al Sana Haber programında bomba iddialar ortaya atılmaya devam ediyor. Daha önce Serpil Çakmaklı ve Banu Alkan'ın Nihat Doğan için kavga ettiğini öne süren Seyhan Soylu bu sefer de, "Serpil Çakmaklı, Nihat Doğan'dan hamile kalıp, çocuk aldırdı" iddiasında bulundu.

Flash TV ekranlarının sansasyonel programı Al Sana Haber'de tartışmalar bitmiyor. Programın sunucuları arasında yer alan Seyhan Soylu ve Nihat Doğan arasındaki "Serpil Çakmaklı polemiği" yeni bir boyuta taşındı. Seyhan Soylu, Serpil Çakmaklı'nın Nihat Doğan'dan çocuk aldırdığını iddia etti.

Nihat Doğan Seyhan Soylu'ya "Senin Ece Ronay ile düet yapacağını duydum. Yahu sen artık çok ünlü bir Moderatör oldun; Uğur Dündar, Ahmet Hakan şarkı söyler mi? Senin ne işin var? Başarılı olduğun işlere bak, bırak şarkıcılık bizim işimiz. Hem hangi sesle düet yapacaksın?'' diyerek dalga geçti.

Seyhan Soylu ise bu yoruma kızınca Nihat Doğan'a "Bak yine kaşınıyorsun. Serpil Çakmaklı aşkını nasıl patlattıysam. Neden ayrıldığını söylerim" dedi. Nihat Doğan bu sözleri duyunca yerinden fırladı ve ne yapacağını şaşırdı.

Seyhan Soylu durulmuyor: Serpil Çakmaklı, Nihat Doğan'dan hamile kalıp çocuk aldırdı

Seyhan Soylu açıklamasına devam ederek şu iddiada bulundu: "Serpil Çakmalı ile Banu Alkan'ın Nihat Doğan için kavga ettiği yıllarda henüz Nihat Doğan o zamanlarda 17 yaşındaydı. O yıllarda çok çapkındı. Kadınlar onun 17 yaşında olduğunu bilirse yüzüne bakmazlar diye, sahte kimlikle dolaşırdı. 26 yaşındayım diye kadını kandırdı. O tarihte Nihat reşit yaşta olmadığı için oyuncu Serpil Çakmaklı 2 aylık hamileyken çocuk aldırdı" dedi.

Açıklamalarına devam eden Soylu, "O tarihlerde de Serpil Çakmaklı büyük star ve bir içim su, Serpil Nihat'a sormuş, tabii ki Nihat kadını 26 yaşındayım diye kandırmış, sahte kimlik göstermiş kadında ne bilsin bunun fırlama kurnaz olduğunu, öğrenince çocuğu aldırıp hemen ayrıldı" açıklamasını yaptı.

Nihat doğan ne yapacağını bilemeyerek konuyu değiştirmeye çalıştı ve "Beni rezil ettin yeter" diyerek Soylu'nun ağzını kapattı.

Seyhan Soylu durulmuyor: Serpil Çakmaklı, Nihat Doğan'dan hamile kalıp çocuk aldırdıSerpil Çakmaklı

Haberler.com - Magazin Haberleri

Serpil Çakmaklı, Nihat Doğan, Magazin, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (4)
Yusuf Açıkyıldız:İster kabul edin ister etmeyin, İster nefsimize dokunsun, ister dokunmasın. Durum net. Kimse kimseyi kandırmasın. Kuranı Kerimde de bahsi geçen, kavimleri helak eden, içki, kumar, zina, faiz, ırkçılık, eşcinsellik dahil, bütün günahların normalleştiği, hatta reklamının bile yapıldığı, modern bir Cahiliye Döneminde yaşıyoruz. Belalardan, Nusibetlerden , Afatlardan ders çıkartılmadığı, ölümün ibret alınmadığı, Helalin tercih edilmeyip, Haramın Reyting yaptığı bir zamanda İmtahan oluyoruz.. Cevap Yaz 4 53 Yayından Kaldır
uCube :Reyting alacağım diye, yaptığı terbiyesizliğe bak ekranlar da. RTÜK amcamız da bunları ekranlar da gösteriyorlar. Bu kadar düşecek insan işte bunlar. Hem Seyhan soylu kimdir yahu. Flash Tv keşke yayın hayatına , hep kapalı devam etseydin. ;)) Cevap Yaz 8 107 Yayından Kaldır
omer turan:Nihat artık yeter çoluk çocuğumuz var. Cevap Yaz 6 53 Yayından Kaldır
Tüm 4 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title