Seyfe Gölü Haberleri

Seyfe Gölü haber, Seyfe Gölü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Seyfe Gölü - 15.04.2021
Son dakika haber... Kırşehir Valisi İbrahim Akın kentin kültürel zenginliklerini değerlendirdi Açıklaması
Termal kaynakları ve sağlık turizmi ile de kentin büyük bir potansiyeli olduğuna vurgu yapan Akın, şunları kaydetti: "Kaman Kalehöyük Arkeoloji Müzesi ve Japon Bahçesi ilimizde en çok ilgi gören turistik alan konumundadır. Yine Hirfanlı Baraj Gölü sahillerinde çevre düzenlemesi projesi yürütülmektedir. Buradan yeraltı şehirlerine ve Seyfe Gölü Kuş Cennetine uzanan bir ziyaret alanı imkanına sahibiz.
Seyfe Gölü - 15.04.2021
Son yağışlar Seyfe Gölü Kuş Cenneti'ne yaradı
Son haftalardaki kar ve yağmur yağışıyla Kırşehir'in Mucur ilçesi sınırlarında yar alan Seyfe Gölü Kuş Cenneti'ndeki su seviyesini yükseltmesiyle göçmen kuşlar konaklamaya başladı.
Seyfe Gölü - 01.04.2021
Son dakika haberi! Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca korunan alan sayısı 3 bin 534'e yükseldi
İlan edilen korunan alanlar arasında, kuş cenneti olarak bilinen Kırşehir'in Mucur ilçesinde bulunan Seyfe Gölü ile kaplumbağaların üreme alanı olan Antalya'nın Aksu ve Serik ilçeleri sınırındaki Kumköy mevki de yer alıyor.
Seyfe Gölü - 23.12.2020
Son Dakika | Kırşehir Valisi Akın, kuruyan Seyfe Gölü'nde incelemelerde bulundu
Son dakika gündem haberi: Kırşehir Valisi İbrahim Akın, kuraklık, buharlaşma ve havzadan bilinçsiz su alımı nedeniyle kuruyan Seyfe Gölü Kuş Cenneti'nde incelemelerde bulundu.
Seyfe Gölü - 12.12.2020
Kuraklığın etkilediği Seyfe Gölü Kuş Cenneti'nde sessizlik hakim
Kırşehir'in Mucur ilçesinde bulunan ve Ramsar Sözleşmesi başta olmak üzere "3 ve üzeri koruma sınıfı"na sahip Seyfe Gölü Kuş Cenneti, kış aylarına girilmesine rağmen kuruyan görüntüsüyle doğaseverleri üzüyor.
Seyfe Gölü - 22.10.2020
AK Parti milletvekilleri Mucur'da incelemelerde bulundu
Mustafa Kendirli, çalışmalarla Mucur'un içme suyunun çözüme kavuşturulmasının yanı sıra kuraklık sorunu yaşayan Seyfe Gölü için de önemli bir adım atılacağını belirterek, yağışların az olmasından dolayı su sıkıntısı çekilen bölgede sondajların ciddi katkıları olacağını ifade etti.
Seyfe Gölü - 06.10.2020
Son dakika gündem: Kuş cennetindeki flamingolar Mucur Kaymakamlığının logo simgesi oldu
Son dakika habere göre Kırşehir'in Mucur ilçesi sınırlarındaki Seyfe Gölü Kuş Cenneti'nde barınan flamingolar, Kaymakamlığın kurumsal kimliği yeni logosunun simgesi yapıldı.
Seyfe Gölü - 06.06.2020
Kırşehir Valisi Akın, Seyfe Gölü Kuş Cennetini ziyaret etti
Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Türkiye'nin Ramsar Sözleşmesi ile korunan ender sulak alanlarından Seyfe Gölü Kuş Cennetini ziyaret etti.
Seyfe Gölü - 09.05.2020
Evde kalan doğaseverlere Seyfe Gölü'nün güzellikleri aktarılıyor
Türkiye'nin Ramsar Sözleşmesi ile korunan ender sulak alanlarından Seyfe Gölü Kuş Cenneti'ni ziyarete gelemeyen doğaseverlere gölde oluşan görsel şölen, sosyal medya hesaplarından yansıtılıyor.
Seyfe Gölü - 07.01.2020
Kuruma tehlikesindeki Seyfe Gölü'nde su seviyesi yüzde 50'ye ulaştı
KIRŞEHİR'de Eylül ayından itibaren kuruma tehlikesi yaşayan kuş cenneti Seyfe Gölü'nde son yağışlarla birlikte su seviyesi yüzde 50'ye ulaştı.
Seyfe Gölü - 07.01.2020
Kuruma tehlikesindeki Seyfe Gölü'nde su seviyesi yüzde 50'ye ulaştı
KIRŞEHİR'de Eylül ayından itibaren kuruma tehlikesi yaşayan kuş cenneti Seyfe Gölü'nde son yağışlarla birlikte su seviyesi yüzde 50'ye ulaştı.
Seyfe Gölü - 07.01.2020
İNTERNETTE VE SOSYAL MEDYADA ÖNE ÇIKAN YURT HABERLERİ
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ---------------- -Domuzların araç önünde gezinmesinden detaylar Haber-Kamera: Semih ŞAHİN/BURSA, =============================== Kuruma tehlikesindeki Seyfe Gölü'nde su seviyesi yüzde 50'ye ulaştı KIRŞEHİR'de Eylül ayından itibaren kuruma tehlikesi yaşayan kuş cenneti Seyfe Gölü'nde son yağışlarla birlikte su seviyesi yüzde 50'ye ulaştı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Seyfe Gölü Haberleri | Seyfe Gölü Haber - Haberler - Seyfe Gölü haberleri, son dakika seyfe gölü haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haberleri... Seyfe Gölü Kuş Cenneti'nin gönüllü tanıtım elçisi Kovid-19 nedeniyle hayatını kaybetti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.6.2021 10:46:57. #1.14#

title