Serenay Sarıkaya, Cem Yılmaz'la olan ilişkisini itiraf etti: Her şey gördüğünüz gibi
Haberler » Magazin » Serenay Sarıkaya, Cem Yılmaz'la olan ilişkisini itiraf etti: Her şey gördüğünüz gibi - Magazin

Serenay Sarıkaya, Cem Yılmaz'la olan ilişkisini itiraf etti: Her şey gördüğünüz gibi

Bir süredir Atina'da tatil yapan Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz, Türkiye'ye geri döndü. Ünlü çift ayrı uçaklarla ülkeye dönüş yaparken, Serenay Sarıkaya çok konuşulan aşkla ilgili "Her şey gördüğünüz gibi" itirafında bulundu.

Serenay Sarıkaya, Cem Yılmaz'la olan ilişkisini itiraf etti: Her şey gördüğünüz gibi

Atina'da tatil yapan ve çifti, ayrı ayrı uçaklarla Türkiye'ye döndü. Serenay Sarıkaya, Atina'daki tatilin ardından muhabirlerin sorularına "Her şey gördüğünüz gibi" yanıtını verdi.

Bu itirafın ardından muhabirler güzel oyuncuya "Neden ayrı uçaklarla döndünüz" sorusunu yöneltti. Sarıkaya, "Benim orada işlerim vardı, o yüzden biraz geç döndüm" yanıtını verdi.

NE OLMUŞTU?

Geçtiğimiz günlerde Defne Samyeli ile ilişkisini noktolayan komedyen Cem Yılmaz, katıldığı bir programda "Serenay'a dalıp gidiyorum" diyerek Sarıkaya'ya aşk itirafında bulunmuştu. Çift, kısa süre sonra Atina'da birlikte görüntülendi.


Haber Videosu

: Serenay Sarıkaya, Cem Yılmaz'la olan ilişkisini itiraf etti: Her şey gördüğünüz gibi
HABER YORUMLARI (3)

  • ŞEYTANA KÜLÂHI GİYDİRİR BU CEM:
    baktı Defne''den kurtuluş yok yeter ki kurtulayım birde kurtulurken de genç ünlü birini bulayım ve iyice sinirlerini de bozayım hatta alt üst edeyimde bir daha 10 metre yanıma bile sokulmasın bunun içinde Serenay''a sevgilim gibi gözük dile benden ne dilersen demiştir yoksa ne işi olur aptalmı kızı yaşındaki biriyle aşk meşk yapacak onca hakkında yapılacak eleştirileri de görmeyecek duymayacak ?
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler