Serenay Aktaş: Kadın Futboluna Olan İlgisizlikten Oyunculuğu Seçtim
56 saatlik kısıtlama bu akşam başlıyor! Nereler açık, neleri yapmak serbest? İşte detaylar

Serenay Aktaş: Kadın Futboluna Olan İlgisizlikten Oyunculuğu Seçtim

26.08.2015 10:59 | Son Güncelleme: 26.08.2015 11:28

"Survivor" yarışmasıyla tanınan Serenay Aktaş, "Kadın futboluna olan ilgisizliği görünce geleceğimin sıkıntıya gireceğini düşündüm. Haliyle futbol için ikinci planda kaldı." dedi.

"Survivor" yarışmasıyla tanınan oyuncu ve futbolcu Serenay Aktaş, Formsante dergisine açıklamalarda bulundu. Futbol sevgisinin nasıl başladığını anlatan Serenay, "Futbolu hiçbir zaman para için oynamadım ama kadın futboluna olan ilgisizliği görünce geleceğimin sıkıntıya gireceğini düşündüm. Haliyle futbol benim için ikinci planda kaldı." dedi.

* Futbol, kadınlar arasında pek yaygın olmayan bir spor dalı... Sizin hikayeniz nasıl başladı?

- Babam küçükken beni sürekli Galatasaray'ın maçlarına götürürmüş omzunda. Sonra mahallede sokak aralarında top oynamaya başladım.

* En çok futbol oynamaktan mı oyunculuk yapmaktan mutlu oluyorsunuz?

- İkisini yaparken de kendimi çok mutlu hissediyorum. İlk önce futbol vardı tabii. Futbolu hiçbir zaman para için oynamadım ama kadın futboluna olan ilgisizliği görünce geleceğimin sıkıntıya gireceğini düşündüm. Haliyle futbol benim için ikinci planda kaldı.

* Formunuzu nasıl koruyorsunuz?

- Fitness yapıyorum.

* Estetik hakkında ne düşünüyorsunuz?

- Keyfi yapılan estetiğe karşıyım. Burnumu estetik sanıyorlar ama hiçbir yerimde estetik yok. Dişlerime varana kadar orjinalim!


Haber Yorumları (29)
ZAFER: ANAN ÖLE SERENAYYYY:):):):):)
SEFIL: Bunu herkes biliyordu guzelim oyunculukta gozun oldugunu. Elini kolunu sallayan dizilerde oynuyor kimse benim degerini anlamadi bende gurbet ellere cektim geldim.
ADEM: bunlar komunist programlari, yayinlayanlarda islam düsmani kanallar show tv gibi
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title