Seo Haberleri

Seo haber, Seo son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Seo - 14.06.2021
UIPM Pentatlon Dünya Şampiyonası sona erdi
Şampiyonanın son gününde ise Türkiye'nin de olduğu 15 ülkenin katılım gösterdiği Karışık Bayrak Yarışı yapıldı. İpek Akşin ve Buğra Ünal'ın yarıştığı Karışık Bayrak Yarışı'nda Türkiye 11. oldu. Yarışı Güney Koreli sporcular Sunwoo Kim- Changwan Seo ikilisi kazandı.
Seo - 11.04.2021
Kurumsal Seo'nun Bilinmeyenleri – Kurumsal Seo Nedir?
İmza İnternet Teknolojileri Yönetici Ortağı Hasan Yaşar, kurumsal SEO hakkında bilgi verdi.
Seo - 10.11.2020
Ticaret SEM'de e-ticaret ve mücevherat eğitimleri başlıyor
Özellikle e-ticaret alanında kariyer yapmak isteyenler, girişimciler ve KOBİ'ler için tasarlanan sertifika programı kapsamında, e-ticarete giriş, e-ticaret yazılım altyapısı, e-ihracat, gümrükler, e-ihracat altyapısı, tasarım, ürün, kargo, ödeme sistemleri, pazar yerleri, pazarlama bileşenleri, SEO, entegrasyonlar, sipariş yönetimi, sosyal medya, performans analizi, KVKK ve site yapılandırma gibi onlarca başlıkta eğitim yer alıyor.
Seo - 03.09.2020
Dolandırıcılar "Google'dan arıyoruz" yalanıyla ücretsiz hizmet için işletmelerden para istiyor
Ballıkaya, bu olayın bilişim suçlarının görev konusu haline geldiğini belirterek, "Bu şahıslar tespit edilip yakalanırsa nitelikli dolandırıcılık sebebiyle haklarında bir dava açılmasını bekliyoruz. Bu anlamda mağduriyetlere karşı verdikleri zararı karşılama yükümlülükleri de oluşacaktır. Google, bu olaylar nedeniyle vatandaşlara çeşitli uyarılar yapıyor fakat dolandırılanların sayısı da giderek artıyor." değerlendirmesini yaptı Dolandırıcılık için özel "call center" SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) uzmanı Celilcan Topçuoğlu da arama motorlarında "Benim İşletmem" servisiyle şirketlerin reklam maliyetlerini düşürerek daha kolay tanıtım yaptığını söyledi.
Seo - 23.06.2020
Kültür ve Turizm Bakanlığının iki internet sitesi "Altın Örümcek İnternet Ödülü"ne layık görüldü
Yenilenen site örnek gösterilecek işlere imza atıyor Altın Örümcek Ödüllerinde birinciliğe layık görülen Go Turkey internet sitesi, Türkiye'nin geleneksel kanallarda sürdürmekte olduğu iletişimi dijital platformlara taşıyor. Kısa sürede bugünün dijital dünyasının evrensel dilini konuşabilir hale gelen Go Turkey, ürettiği küresel eğilimlere uygun, konusuna hakim ve özgün içeriklerle iletişimini sürdürmeye devam ediyor. Site, SEO Marketing dinamiklerine uygun çalışmalarıyla da örnek gösterilebilecek işlere imza atıyor.
Seo - 13.04.2020
Karantina sürecinde online alışveriş sitelerine ve yayın platformlarına saldırılar arttı
Sidorina, şunları kaydetti: "Yayın servisleri ve alışveriş siteleri bu sıkı karantina döneminde önemli kaynaklara ve eğlenceye erişmemizi sağlayarak büyük rahatlık sunuyor. Ancak, filmler, oyunlar ve diğer içerikler için güvenilir ve yasal platformlardan uzaklaşmak siber suçluların işine geliyor ve kullanıcıları saldırılara açık hale getiriyor. Alternatif içerik kaynakları bulmak çekici gelse de kullanıcılara sabırlı olup güvenilir yayın kaynaklarını bırakmamalarını tavsiye ediyoruz." Güvenilir kaynaklara ve servislere bağlı kalın Öte yandan, dolandırıcılar "Kara SEO" yöntemleriyle sahte siteleri arama sonuçlarının arasına sokabiliyor.
Seo - 11.03.2020
WPFest 2020'de A'dan Z'ye WordPress konuşuldu
Açılış konuşmasını Natro Genel Müdürü Nedim Mitrani'nin yaptığı WPFest 2020'de WordPress konusunda en çok izlenen online eğitimeni ve WordPress Okulu'nun kurucusu Fikret Tozak, WordPress Ekosistemi ile Gelir Modelleri Oluşturmak konusunda önemli bilgiler paylaştı. GroupM Data ve TeknolojiDirektörü Aykut Aslantaş SEO ve SEM ile Trafik Artırmak sunumunda katılımcılara websitelerin arama motorlarında nasıl üst sıralara yükseleceğinin ipuçları verdi.
Seo - 07.02.2020
MODD/group, 2020 yılı dijital pazarlama trendlerini açıkladı
Tam hizmet reklam ajansı ve girişimcilik merkezi olarak faaliyet gösteren MODD/group 2020 yılı dijital pazarlama trendlerini açıkladı. Dijital pazarlamanın her geçen gün farklılaştığına dikkat çeken MODD/group CEO'su Cem Has, "Değişmekte olan dijital pazarlama alanlarına adapte olmak biz girişimci reklam ajanslarının en önemli görevi. Dijital pazarlama aslında öyle bir şey ki yerinizde durduğunuz ve aynı araçları kullandığınız zaman aslında aynı yerde durmakla kalmıyor aynı zamanda geriye de gidiyorsunuz" dedi. Has, "Bu yılın dijital trendlerine baktığımızda geçtiğimiz yıl parlamaya başlayan uygulamaların yükselişinin devam ettiğini görüyoruz. 2020'de dijital pazarlama alanına damga vuracak trendleri chatbots, sesli arama, video pazarlama, social commerce, DM mesajlaşma ve SEO olacak" dedi.
Seo - 23.01.2020
TÜGVA'nın "Medya İletişim Okulu"na başvurular başladı
Genel yetenek sınavı ve mülakatların ardından seçilen katılımcılar, ilgileri ve yetenekleri doğrultusunda 9 branştan birinde eğitim alacak. Branşlar ise video kurgu, görsel efekt, grafik tasarım uzmanlığı, SEO uzmanlığı, sosyal medya uzmanlığı, reklam yazarlığı, internet haber editörlüğü, sunuculuk ve spikerlik eğitimi, senaryo yazarlığı eğitiminden oluşuyor.
Seo - 20.01.2020
2020 Dijital Pazarlama Trendleri
Yeni bir on yıla girerken teknoloji ve dolayısıyla dijital pazarlama hızla değişmeye ve gelişmeye devam ediyor. Son on yılda pazarlama aktivitelerinin büyük bir bölümünü oluşturan dijital pazarlamayı 2020'de hangi trendler bekleniyor? Dijital pazarlama temel olarak sosyal medya, internet ve mobil dünyanın parçalarından oluşuyor. Detaylara indiğimizde ise SEO'dan, PPC kampanyalarına, otomasyonlardan mesajlaşma uygulamalarına kadar birçok temel kırılımdan bahsedebiliriz.
Seo - 19.12.2019
"Star Wars: Skywalker'ın Yükselişi"yle siber suçlar da yükselişte
Kişisel veri toplamak ve zararlı dosyaları yaymak için kullanılan web sitelerinin adları genellikle filmin resmi adını kopyalıyor. Bu sitelerde ayrıca ayrıntılı bilgiler ve destekleyici içerikler yer alıyor. Böylece kullanıcılar web sitesinin filmle resmi bir bağlantısı olduğuna inanıyor. Bu yönteme "kara SEO" adı veriliyor.
Seo - 31.10.2019
Bu hafta 5 film vizyona girecek
Yönetmen Bong Joon-ho'nun senaryosunu Jin Won Han ile birlikte kaleme aldığı filmde Kang-ho Song, Yeo-jeong Jo, Woo-sik Choi, So-dam Park, Seo-Joon Park, Sun-kyun Lee, Jeong-eun Lee ve Hye-jin Jang rol aldı.
Seo - 25.10.2019
Pazarlama Türkiye Zirvesi
Ipsos Türkiye Baş Müşteri Sorumlusu Özen Gürelli, Hayata Dönme Vakti isimli sunumunu gerçekleştirdi. Vestel Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tunç Berkman, "Ezber Bozan Müşteri Deneyimi Yaklaşımları" isimli sunumunu tamamlarken Mosanta kurucusu İlyas Teker, SEO konusunda önemli bilgiler paylaştı.
12
title