Şenol İpek, Sevgilisiyle Gittiği Plajda Eski Eşiyle Pişti Oluyordu

Şenol İpek, Sevgilisiyle Gittiği Plajda Eski Eşiyle Pişti Oluyordu

28.08.2018 16:13 | Son Güncelleme: 28.08.2018 16:16

Sunucu Bircan İpek'le boşandıktan sonra yeni bir aşk yelken açarak tatile çıkan Şenol İpek, Çeşme'de 14 yıl önce ayrıldığı eski eşiyle pişti oluyordu.

Sözcü'nün haberine göre, Şenol İpek, ünlü sunucu Bircan Bali ile boşandıktan sonra adının Nur olduğu öğrenilen yeni sevgilisi ile tatile çıktı. Sevgilisiyle bir plaja giden İpek, 2004 yılında boşandığı Yüksel Ak ile pişti olmanın eşiğinden döndü.

BİR GÜN ARAYLA AYNI YERDE

Ak, bir süre önce İzmir'e yerleşmişti. Kariyerini sürdüren güzel model, önceki gün Çeşme'de, arkadaşlarıyla birlikte özel bir beach'teydi. Aynı beach'te bir gün sonra ise Şenol İpek vardı. İpek, isminin Nur olduğu öğrenilen yeni sevgilisi ile denize girdi. İkilinin samimi halleri dikkat çekti.

Şenol İpek ve yeni sevgilisi

OLAYLI ŞEKİLDE EVLENEREK BOŞANMIŞLARDI

Şenol İpek ile Yüksel AK, 2000'li yılların başında olaylı bir şekilde evlenerek boşanmıştı. İddiaya göre Çağla Şıkel, o dönemde Şenol İpek'e "Tostumu yedim seni bekliyorum" mesajı atmış, bu mesaj da magazin gündemini epeyce meşgul etmişti. İpek ile Ak, bu olayların ardından 2004 yılının Ocak ayında anlaşmalı bir şekilde boşanmıştı.

Yüksel Ak
Yüksel Ak ve Şenol İpek
Şenol İpek, Sevgilisiyle Gittiği Plajda Eski Eşiyle Pişti Oluyordu
Haber Yorumları (26)
KARSI KIYIDAN BAKAN: edep yahu bizene kimin nerde ne halt yediginden
SOSYETİKSEYTAN: sosyetikler kim kime kim kimden
TOLGA SOYLU: Siz buna haber mi yaptık diyorsunuz BİZE NEEEE
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title