SELİM YAĞCI HABERLERİ

Selim Yağcı haber, Selim Yağcı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Selim Yağcı

Selim Yağcı

Doğum Yeri Bilecik / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1966 -

Selim Yağcı Kimdir ?

1966 yılında Bilecik ili Cumalı Köyünde doğdu. 1973 - 1984 yılları arasında İlk, Orta, Lise öğrenimini Bilecik, Bursa ve Çanakkale illerinde tamamladı. 1984 - 1988 yılları arasında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi. 1989 - 1992 yılları arasında Bilecik Adliyesi nde stajyer Hakim olarak görev yaptı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Selim Yağcı 13.9.2020
AK Parti Bilecik Merkez İlçe Başkanı Öztürk, güven tazeledi
Programa, AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, AK Parti Bilecik İl Başkanı Fikret Karabıyık ve delegeler katıldı.
Selim Yağcı 12.9.2020
AK Partili Sarıeroğlu: "Türkiye, Kovid-19'la mücadelede dünyaya örnek"
Türkiye'nin çok badireler atlatmış bir coğrafya ve tarihe sahip olduğunu dile getiren Sarıeroğlu, sözlerini şöyle sürdürdü: "Ecdadımızdan bize miras olan ruhla, inşallah geleceğe de emin adımlarla, güçlü şekilde ilerliyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız liderliğinde arka arkaya atılımlarımıza devam ediyoruz. Böyle bir dönemde, özellikle dünya pandemiyle mücadele ederken bizler Türkiye olarak ara vermeksizin hem içeride hem dışarıda mücadelemizi güçlü şekilde devam ettiriyoruz." Kongreye AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, Bilecik İl Başkanı Fikret Karabıyık ile Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin de katıldı.
Selim Yağcı 12.9.2020
Son dakika haberi: Bakan Dönmez, Karadeniz'deki doğal gaz keşfine ilişkin son durumu paylaştı Açıklaması
Etkinliğe, Vali Bilal Şentürk, AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, Gölpazarı Belediye Başkanı Hayri Suer ve AK Parti İl Başkanı Fikret Karabıyık da katıldı.
Selim Yağcı 12.9.2020
Bakan Dönmez, Şeyh Edebali türbesini ziyaret etti
Ziyaret sonrası Bakan Dönmez, Bilecik'in Söğüt ilçesinde kutlanacak olan 739. Söğüt Ertuğrul Gaziyi Anma ve Yörük Şenlikleri katılmak üzere ilçeye hareket ederken kendisine Milletvekili Selim Yağcı eşlik etti.
Selim Yağcı 7.9.2020
Bilecik'ten kısa kısa
Programa, Vali Bilal Şentürk, AK Parti Milletvekili Selim Yağcı, CHP Milletvekili Yaşar Tüzün, Belediye Başkanı Semih Şahin ve eşi Serpil Şahin, 2.
Selim Yağcı 6.9.2020
Son dakika haberleri | Bilecik Devlet Hastanesi hasta kabulüne başladı
Vali Bilal Şentürk, beraberindeki AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, İl Emniyet Müdürü Ertuğrul Namal, AK Parti İl Başkanı Fikret Karabıyık ile hastanede incelemede bulunarak, İl Sağlık Müdürü Serkan Kadir Keskin ve ilgililerden bilgi aldı.
Selim Yağcı 6.9.2020
Bilecik'in kurtuluşunun 98. yıl dönümü kutlandı
Programa, AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, 2.
Selim Yağcı 5.9.2020
Son dakika haber... Bilecik'ten kısa kısa
Vali Şentürk, AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, Belediye Başkanı Semih Şahin, İl Genel Meclisi Başkanı Osman Yılmaz, siyasi parti ve belediye başkanları, daire müdürleri ile çocukların ailelerinin katıldığı açılışta, çocuksuz bir dünyanın olamayacağını ifade etti.
Selim Yağcı 30.8.2020
Büyük Zafer'in 98. yıl dönümü
Törene AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, 2.
Selim Yağcı 29.8.2020
Son dakika haberi! Bilecik Devlet Hastanesi inşaatında inceleme
AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, İl Sağlık Müdürü Serdar Kadir Keskin ve yüklenici firma yetkileriyle başta poliklinikler olmak üzere tüm servisleri gezen Şentürk, çalışmalarla ilgili bilgi aldı.
Selim Yağcı 25.8.2020
AK Parti Bilecik Milletvekili Yağcı, kazı alanında incelemede bulundu
AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, Bilecik'te bir vatandaşın apartmanının bahçesinde tesadüfen arkeolojik parçalar bulmasının ardından başlatılan kazıları inceledi.
Selim Yağcı 5.8.2020
Eski çöp konteynerleri yenisiyle değiştiriliyor
Dodurga Belediye Başkanı Selim Tuna," Beldemizdeki eskiyen çöp konteynerlerini yenileriye değiştiriyoruz. Çöp konteynerlerimizde gerekli ilaçlama faaliyetlerinede en kuşa süre içerisinde başlayacağız. Pandemi süresince belde halkımızın sağlıklı bir şekilde hizmet alabilmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Bizlere bu konuda desteğini esirgemeyen AK Parti Milletvekilimiz Selim Yağcı'ya çok teşekkür ederim" dedi.
Selim Yağcı 22.7.2020
AK Parti'li Yağcı: "Bayramda Çiftçinin de İşçinin de Yüzü Gülsün projesini Türkiye geneline yaymak...
AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, geçen yıl bölgesel olarak başlattıkları "Bayramda Çiftçinin de İşçinin de Yüzü Gülsün" projesini Türkiye geneline yaymak istediklerini belirterek, Kurban Bayramı öncesinde organize sanayi bölgelerini projeye katılmaya çağırdı.
Selim Yağcı 25.6.2020
AK Parti'li Yağcı: "Türkiye'yi 2023 hedeflerine ulaştırmanın kararlılığıyla buradayız"
AK Parti Bilecek Milletvekili Selim Yağcı, "TBMM'nin yüzüncü yıl milletvekilleri olarak bizler, Türkiye'yi 2023 hedeflerine ulaştırarak dünyanın en büyük 10 ekonomisinden biri haline getirmenin kararlılığıyla buradayız." dedi.
Şu an buradasınız: Selim Yağcı Haberleri | Selim Yağcı Kimdir - Haberler - Selim Yağcı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Selim Yağcı kimdir, hayatı ve biyografisi. Birlikte Üretim Modeli projesini değerlendirdiler.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 14.9.2020 20:42:50. #1.15#
title