Selim Kaymakamı Şehit ve Gazi Aileleriyle Öğle Yemeğinde Bir Araya Geldi - Haberler
Haberi Paylaş

Selim Kaymakamı Şehit ve Gazi Aileleriyle Öğle Yemeğinde Bir Araya Geldi

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel
Selim Kaymakamı Şehit ve Gazi Aileleriyle Öğle Yemeğinde Bir Araya Geldi

Kars'ın Selim İlçesi Kaymakamı Erdinç Dolu ve eşi Şenay Yerli Dolu, Şehit ve Gazi aileleri ile bir araya geldi.öğle yemeğinde Şehit ve Gazi aileleriyle bir araya gelen kaymakam Dolu, bu vatanın birliği ve bütünlüğü için canlarını veren...

Kars'ın Selim İlçesi Kaymakamı Erdinç Dolu ve eşi Şenay Yerli Dolu, Şehit ve Gazi aileleri ile bir araya geldi.

Selim Öğretmenevi'nde

öğle yemeğinde Şehit ve Gazi aileleriyle bir araya gelen kaymakam Dolu, bu vatanın birliği ve bütünlüğü için canlarını veren kahramanların her zaman anılması gerektiğini kaydetti.

Sizler Vatanı ve Bayrağı için canlarını gençliğinin baharında hiç çekinmeden feda eden kahramanlarımızın annesi, babası ve yakınlarısınız diyen Kaymakam Erdinç dolu; "Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere şehitlik mertebesine erişen ecdadımız, ülkenin birlik bütünlüğünü tehdit edenlerin karşısında yıkılmaz bir kale gibi durmuştur. Bu nedenle Vatanın birliği ve bütünlüğü için canlarını veren kahramanlarımızı her zaman anmak mecburiyetindeyiz. Bu vesile ile tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, tüm yakınlarına, sizlere sabır diliyorum" dedi.

Daha sonra şehit ve gazi aileleriyle yemek yiyen Kaymakam Edinç Dolu ve Eşi Şenay yerli Dolu, bu tür etkinliklerin zaman zaman yapılacağını ve şehit ve gazi aileleriyle birlikte olmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade ettiler.

Selim Öğretmenevi'nde düzenlenen yemeğe; Kaymakam Erdinç Dolu, eşi Şenay Yerli Dolu, Selim Belediye Başkanı Muhittin Yücel, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Ahmet yavuz, Cumhuriyet Savcıları Cemil Sandıkçı, Arif Uslu, İlçe Müftüsü Ahmet Dilek, Başkomiser Murat Özbek, Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Demet Bilgin ve şehit ile gazi aileleri katıldı. - KARS

Selim Kaymakamı Şehit ve Gazi Aileleriyle Öğle Yemeğinde Bir Araya Geldi

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title