Sedat Peker'in sözlerinden sonra Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisindeki Peker karakteri sırra kadem bastı

Sedat Peker'in sözlerinden sonra Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisindeki Peker karakteri sırra kadem bastı

Haberler.com / Olgun Kızıltepe - Haberler | Magazin

Sedat Peker yayınladığı bir videoda Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisindeki Peker karakteri ile kendisine gönderme yapıldığını iddia etmişti. Peker'in bu sözlerinden sonra dizisinin yayınlanan son iki bölümünde Peker karakterinin yer almaması dikkat çekti.

Kendisine yönelik operasyonlar sonrasında sosyal medya üzerinden videolar yayınlamaya başlayan Sedat Peker, bir videosunda ATV'de yayımlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı diziyi gündeme getirmişti.

"DİZİDEN ÇIKARABİLECEKLERİNİ SÖYLEDİLER"

Sedat Peker dizide kendisine bir gönderme yapıldığını söyleyerek, "Tam ben videoyu yayınladıktan sonra diziye bir karakter girdi. Adı Peker. Şoförlük yapıyor. Bir şey söylüyor, oradan diyorlar ki 'Boş ver sen Peker'i. O hep böyle, boş konuşur'. Oktay Kaynarca benim çocukluk arkadaşım. Onu aradım, anlattım. Yapımcıyla konuştu. Bana döndü, 'Öyle şey mi olur, tesadüf olmuş.' dedi. Ben mal mıyım? Çocuk muyum? Dizide karakter için 'Peker de boş konuşmazmış' dedirtilmesini istedim. Onu yapamayacaklarını, diziden çıkarabileceklerini söylediler" ifadelerini kullandı.

Peker'in yakınındaki, şoförlüğünü de yapan ismin Volkan Bayram olduğu, dizide ise "Volkan" adlı karakterin şoförünün adının Peker olması iddiaları güçlendirmişti.

YENİ BÖLÜMLERDE YER ALMADI

Peker'in bu konuşmasının ardından "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" dizisinin yayımlanan iki bölümünde de Peker adlı karakterin yer almaması dikkat çekti.

Yapımcılığını ATV'nin üstlendiği diziden Peker adlı karakterin çıkarıldığı yorumları yapıldı.

Sedat Peker'in sözlerinden sonra Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisindeki Peker karakteri sırra kadem bastı
 olgun.kiziltepe@haberler.com -  Olgun Kızıltepe
Haberler.com - Magazin Haberleri
Haber Yorumları (3)
FAKIR VATANDAS: dubaide sırra kadem basmadı ki
KUMKUM : Şu oktay kaynarcada komik adam.harbi mafya falan sanıyo kendini.millette para alıp oynadığı rolü gerçek sanıp abi diyo.ulen.
AHMET SAY: hadi özışık videosu yokmu haberlerde
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title