"Yalan çıksın bu parmağı keseceğim" diyen Peker'den Mehmet Ağar'ın oğluyla ilgili bomba sözler

"Yalan çıksın bu parmağı keseceğim" diyen Peker'den Mehmet Ağar'ın oğluyla ilgili bomba sözler

Haberler.com - Haberler | Güncel

Firari suç örgütü lideri Sedat Peker, kendisine yönelik operasyonlar sonrası çektiği videolara bir yenisini ekledi. Peker yeni videosunda Mehmet Ağar'ın oğlu Tolga Ağar'ın Emir Sarıgül'ün Beykoz Konakları'ndaki evinde iş insanı Nusret Gökçe ile yaşandığını iddia ettiği bir gerilimden bahsediyor. Parmağını diyet olarak ortaya koyduğunu da belirten Peker, "Anlattığımdan bir tanesi yalan çıkarsa bu parmağı keseceğim" ifadesini kullanıyor.

Hakkında "organize suç örgütü yöneticisi ve üyesi olmak" suçlamasıyla soruşturma yürütülen Sedat Peker, 56 dakikalık yeni bir video paylaştı. Hedefine yine Mehmet Ağar ve Pelikancıları koyan Peker, videoda Beykoz Konakları'nda yaşandığını iddia ettiği ve başrollerinde Tolga Ağar ile Emir Sarıgül'ün olduğu bir olaydan bahsediyor.

"TELEFONDAKİ KÜFÜRLEŞME SONRASI ÖFKELENEREK ATEŞ EDİYOR"

Mehmet Ağar'ın oğlu Tolga Ağar ile Emir Sarıgül'ün, Sarıgül'e ait Beykoz Konakları'ndaki evde olduğu sırada iş insanı Nusret Gökçe'ye telefon açıp "Akıllı ol" dediğini söyleyen Peker, telefonda küfürleşme yaşandığını iddia ediyor. Yaşanan tartışma sonrasında Tolga Ağar'ın öfkelenerek ateş ettiğini belirten Peker, o sırada alt katta olan Mustafa Sarıgül ile SBK Holding'in sahibi Sezgin Baran Korkmaz'ın Ağar ile Emir Sarıgül'ün yanına çıktığını ve sonrasında yaşanan olayları anlatıyor.

"ANLATTIĞIMDAN BİR TANESİ YALAN ÇIKARSA BU PARMAĞI KESECEĞİM"

Beykoz Konakları'nda yaşanan olayın tüm detaylarını videoda anlatan Peker, sözlerinin devamında ise parmağını diyet olarak ortaya koyduğunu belirterek "Anlattığımdan bir tanesi yalan çıkarsa bu parmağı keseceğim" ifadesini kullanıyor.

'Yalan çıksın bu parmağı keseceğim' diyen Peker'den Mehmet Ağar'ın oğluyla ilgili bomba sözler
Haber Yorumları (4)
EDİP SEVÜK: Sayın sedat bey söylediklerin doğru olabilir, ama bugün haklarında konuştuğun kişiler için, eli kalem tutan insanlara oluk oluk kanlarını akıtacam diyordun
SLOW MP3: Guclü olan haksızlıkda yapsa kapanir kapattirir Reis
FAKIR VATANDAS: troçki kitabı mesaj mı. tesbih beyaz ve araya set gibi duruyor. ampuller açık akşam çekimi ki su içiyorsun oruç yok yani....
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title