Sedaş Bolu İşyerlerinden Emekli Olan Personeline Plaket Verecek
Haberler » Güncel » Sedaş Bolu İşyerlerinden Emekli Olan Personeline Plaket Verecek - Haber

Sedaş Bolu İşyerlerinden Emekli Olan Personeline Plaket Verecek

SEDAŞ'ta Emekliler için düzenlenecek plaket töreni, 20 Nisan 2012 Cuma günü saat 19.00-21.00'de Bolu Gazelle Risort Otelde gerçekleştirilecek.

Sedaş Bolu İşyerlerinden Emekli Olan Personeline Plaket Verecek

'ta Emekliler için düzenlenecek plaket töreni, 20 Nisan 2012 Cuma günü saat 19.00-21.00'de Gazelle Risort Otelde gerçekleştirilecek. SEDAŞ'ta çalışırken emeklilik hizmet süresi dolan ve emekliliğe ayrılan personele teşekkür mahiyetinde verilecek plaketler, SEDAŞ'ın ve TES-İŞ Sendikası'nın üst düzey yöneticileri tarafından törenle sahiplerine teslim edilecek.

EMEKLİLERE TEŞEKKÜR

, "SEDAŞ'ta uzun yıllar çalışarak emekliliklerini hak ederek görevlerinden ayrılan tüm arkadaşlarımızla böyle bir törenle bir araya gelinmesi çok güzel bir olay. Her biri ayrı bir değer olan ve enerji dağıtımında mutlaka katkıları bulunan emeklilerimize minnet borcumuz olduğunu belirtmek isteriz.

Enerji dağıtımında hizmet durmadan devam etmek zorunda. Şimdi onların bıraktığı görevleri çok değerli genç arkadaşlarımız devir alarak sürdürüyorlar. SEDAŞ Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce de enerji dağıtım sistemini bir yerden daha iyi bir yere taşımak üzere bilişim teknolojilerini de kullanarak SCADA ve OSOS gibi büyük Projelere imza atan şirketimizdeki genç arkadaşlarımız sistemi çok daha iyi yerlere doğru götürecekler.

Değerli SEDAŞ emeklilerine sevgi ve saygı ile minnet duygularımızı ifade etmek, manevi anlamda kendileri için de değer taşıyacak plaketlerle kendilerine teşekkür etmek istiyoruz."dedi. Bolu dan mavi ve beyaz yakalı emekli personelden 80 civarında emekli personelin katılımı bekleniyor. Vefat eden 3 emekli personelin de aileleri davet edildi.

SEDAŞ ve TES-İŞ AYRI AYRI PLAKET VERECEK

TES-İŞ Sendikası da işçi emeklilerine plaket vermek için hazırlıklarını tamamladı. 01.01.2006 tarihinden sonra emekli olan tüm personele tek tek ulaşılmaya çalışıldı. SEDAŞ beyaz yakalı olarak görev yapan emekli memurları ve mavi yakalı işçi personel emeklileri için küçük hediyelerde yaptırdı. SEDAŞ İşçi emeklileri hem işyerinden hem de sendikalarından plaket almış olacaklar. Tes-iş Sendikası'nın Şube Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Kabaloğlu, Bolu İl temsilcisi İlhan Özdemir ve tüm yönetim kurulu üyeleri ile TES-İŞ Genel Merkezinden de Genel Mali Sekreter Sedat Çokol törene katılacaklar.

Kaynak: Bültenler

Manşet

Haberler