Şaşmaz'ın Eşi ve Annesi Gözyaşlarını Tutamadı - Haberler
Haberi Paylaş

Şaşmaz'ın Eşi ve Annesi Gözyaşlarını Tutamadı

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Genel

Şaşmaz'ın eşi ve annesi gözyaşlarını tutamadı Pınar Altuğ: "Denilecek bir şey yok sözün bittiği yerdeyiz" Tamer Karadağlı: "Çok üzgünüz hepimiz şok olduk" Mehmet Auf: "Sette son bir yemek yendi, veda yemeğiymiş"İSTANBUL - Beşiktaş'ta lüks bir otelde öldürülen Vatan Şaşmaz, sevenlerinin göz...

BEŞİKTAŞ (İHA) - Şaşmaz'ın eşi ve annesi gözyaşlarını tutamadı

Pınar Altuğ : "Denilecek bir şey yok sözün bittiği yerdeyiz"

Tamer Karadağlı : "Çok üzgünüz hepimiz şok olduk"

Mehmet Auf: "Sette son bir yemek yendi, veda yemeğiymiş"

İSTANBUL - Beşiktaş'ta lüks bir otelde öldürülen Vatan Şaşmaz, sevenlerinin göz yaşları eşliğinde son yolculuğuna uğurlandı. Şaşmaz'ın eşi ve annesi gözyaşlarını tutamazken sevenleri de tabuta sarılarak dualar etti. Ünlü sunucunun cenaze törenine, "Çocuklar Duymasın" adlı dizede birlikte rol aldığı set arkadaşları Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı da katıldı.

Beşiktaş'ta 5 yıldızlı bir otelde vurularak öldürülen ünlü sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz'ın cenazesi, cenaze namazının kılınacağı Güzeltepe Birlik Camii'ne getirildi. Cenaze namazının kılınacağı camiye çok sayıda ünlü isim akın etti. Caminin avlusu sevenleri tarafından dolup taşarken Vatan Şaşmaz'ın annesi Safiye Şaşmaz ve eşi Yasemin Adalı'nın ayakta durmakta güçlük çektiği görüldü. Anne Şaşmaz ile eşi Adalı burada bir sandalyede otururken gözyaşlarını tutamadı.

Anne Şaşmaz ve eşi Adalı taziyeleri kabul ederken ünlü sunucunun sevenleri de tabutu başında dualar ederek gözyaşı döktü. Cenaze namazı için Tamer Karadağlı, Pınar Altuğ, Ferdi Akarnur, Yusuf Adalı, Metin Uca, Melike Öcalan ve Yaşar Alptekin, İzzet Yıldızhan, Saruhan Ünel ve Tuğba Özay başta olmak üzere çok sayıda ünlü isim ve sevenleri camiye akın etti.

"Denilecek bir şey yok sözün bittiği yerdeyiz"

Ünlü sunucuyu "Çocuklar duymasın" adlı dizide birlikte çalıştığı set arkadaşları da yalnız bırakmadı. Cenaze törenine katılan set arkadaşı Pınar Altuğ, "Söyleyecek bir şey kalmadı maalesef. En son sette beraberdik. Vatan benim çok eski arkadaşım. Çocuklar Duymasından önce mankenlik zamanlarından. Denilecek bir şey yok sözün bittiği yerdeyiz" diye konuştu.

"Çok üzgünüz hepimiz şok olduk"

Tamer Karadağlı ise, "Çok üzgünüz hepimiz şok olduk. Büyük bir kayıp çok sevdiğimiz bir kardeşimiz arkadaşımızdı. Ailesine yakınların ve sevenlerine başsağlığı diliyorum" şeklinde konuştu.

Kimsenin kimseyi öldürme hakkı olmadığını söyleyen Bora Öztoprak sözlerine şöyle devam etti: "Allah'a inanan zaten onun adaletine inanıyordur. Onun adaleti de insanlar eliyle olmaz, çok yazık. Planlanmış olsa da olmasa da detaylarını bilmiyoruz. İşin içinde bir sürü şeyler dolaşıyor ama vatanı çok seviyorum. Çok sevdiğim bir arkadaşımdı. Çok üzüldüm."

İzzet Yıldızhan, "Gerçekten çok üzücü bir olay. İkisi de insan, keşke olmasaydı. Ne yaşadıklarını bilmiyoruz tabi, geçmişle ilgili aralarında bir ilişki olduğu.. O gün odaya ne için gittiği.. Cinsi bir münasebet olmadığı kesinlikle açık zaten sadece bir görüşmeye gidilmiş. Herhalde bu bir nezaket görüşmesiydi. Ben baktım, hanımefendi beşinci ayda kendi sitesinde bir yazı yazmış. Yani 27 Ağustosta birlikte öleceklerini yazmış. Benim çok samimi arkadaşımdı ne diyeceğimi bilemiyorum" dedi.

"Sette son bir yemek yendi, veda yemeğiymiş"

Kardeş gibiydi diyen Mehmet Auf ise daha bir gün önce konuştuklarını söyleyerek, " Allah rahmet eylesin diyorum çok üzgünüz. Valla çok acı bir tesadüf çünkü sette son bir yemek yendi yani öyle bir sahne vardı. Veda yemeğiymiş bir gün önce de konuştuk. Kapanışmış o konuşma o yüzden hala titriyorum bu konuda. Haber i internet üzerinden aldım. İnanmadım. Başta bir inkar süreci oluyor keşke tersi olsa diye ama gerçek söylenecek bir şey yok. Tüm ailesine sabır diliyorum" ifadelerini kullandı.

Ünlü sunucu Şaşmaz, kılınan cenaze namazı ve alınan helalliğin ardından defnedilmek üzere Çengelköy Mezarlığı'na götürüldü.

Şaşmaz'ın Eşi ve Annesi Gözyaşlarını Tutamadı

Şaşmaz'ın Eşi ve Annesi Gözyaşlarını Tutamadı

Şaşmaz'ın Eşi ve Annesi Gözyaşlarını Tutamadı

Şaşmaz'ın Eşi ve Annesi Gözyaşlarını Tutamadı
İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500