Şarkıcı Sinead O'Connor'dan korkunç itiraf: Şarkıcı Prince'in evindeki tacizden kaçarak kurtuldum - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Şarkıcı Sinead O'Connor'dan korkunç itiraf: Şarkıcı Prince'in evindeki tacizden kaçarak kurtuldum

Haberler.com / Burak Akdoğan - Haberler | Magazin

İrlandalı şarkıcı Sinead O'Connor, yazdığı anı kitabında 2016 yılında hayatını kaybeden ABD'li ünlü şarkıcı Prince'in yıllar önce taciz ile şiddetine uğradığını hatta malikanesinde kendisine saldırdığını ve elinden zor kurtulduğunu açıkladı.

1990'larda 'Nothing Compares 2U' adlı şarkı ile hafızalarda yer edinen Sinead O'Connor, gelecek ay 'Remembering' (Hatıralar) adlı anı kitabını çıkaracak. O'Connor kitabında ünlü şarkıcı Prince ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

O'Connor, kitabında 1991'de "Nothing Compares 2U" adlı şarkısının uluslararası müzik listelerinde bir numara olmasının ardından 2016 yılında yaşamını yitiren ABD'li şarkıcı Prince'in kendisini Hollywood'daki malikanesine davet ettiğini yazdı. 54 yaşındaki İrlandalı şarkıcı, kitabında Prince'yle ilgili çarpıcı suçlamalarda bulunurken şu ifadeleri kullandı:

"Söz konusu malikanede Prince'in fiziksel şiddetine ve tacizine uğradıktan sonra gece yarısı bir fırsatını bulup oradan yaya olarak dışarı kaçtım. O gece Prince'in elinden zor kurtuldum. Prince bana röportajlarımda küfür ettiğim gerekçesiyle fiziksel saldırıda bulundu. Ama o aslında kadınları şiddetli bir şekilde taciz eden biriydi."

Şarkıcı Sinead O'Connor'dan korkunç itiraf: Şarkıcı Prince'in evindeki tacizden kaçarak kurtuldumPrince Rogers Nelson

Yaşadığı şoku ve dehşet dolu dakikaları halen unutamadığını söyleyen O'Connor sözlerine şöyle devam etti: "Prince o gece bana daha sert yumruk atabilmek için yastık savaşı yapmayı da önerdi. Yaşadığım şoku ve dehşet dolu dakikaları hala ürpererek hatırlıyorum. Ben olay gecesi malikaneden yaya olarak kaçtıktan sonra Prince beni otomobiliyle takip ederek otoyolda da kovaladı. Neyse ki kaçmayı başardım."

2018'de dinini değiştirip Müslüman olup Shuhada Davitt adını alan şarkıcı, İslam'ı seçtiğini açıklamıştı. Sinead O'Connor, "Müslüman olduğum için gurur duyuyorum. Bu, her akıllı ilahiyatçının doğal olarak varacağı bir sonuç. Tüm kutsal yazıtlar bizi İslam'a götürüyor" demişti.

Şarkıcı Sinead O'Connor'dan korkunç itiraf: Şarkıcı Prince'in evindeki tacizden kaçarak kurtuldum

Haberler.com Haberler.com - Magazin Haberleri

Haberler.com - Magazin Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (1)
Zeynep Nursen:Ay Prince ne harika bir şarkıcıydı adam öldü gitti şimdi sana inanalım mı Cevap Yaz 7 2 Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title