Şarkıcı İrem Derici, babasının evliliklerdeki "4 öpücük" formülünü anlattı

Şarkıcı İrem Derici, babasının evliliklerdeki "4 öpücük" formülünü anlattı

Haberler.com - Haberler | Magazin

Bir podcast yayınına konuk olan İrem Derici, babasının 4 öpücük kuralını anlatarak saygı, şefkat, dostluk ve cinselliğin öneminden bahsetti. Bu formül üzerinden 2 yıl süren evliliğini değerlendiren Derici, "Bizde ilk elden öpücük, yani saygı bitti" dedi.

Koronavirüs salgını nedeniyle evinde karantinada olan şarkıcı İrem Derici, 'Umarım Annem Dinlemez' adlı podcast yayınına konuk oldu. Açık sözlülüğüyle tanınan şarkıcı, babası Hulise Derici'nin evliliklerde 4 öpücük formülü olduğunu anlattı.

"SAYGI, ŞEFKAT, DOSTLUK, CİNSELLİK"

Özel hayatında aradığı mutluluğu bir türlü bulamayan Derici, babasının formülü için şunları söyledi: "İlki elden öpücük, saygı; ikincisi alından, şefkat; üçüncü öpücük yanaktan, dostluk; dördüncü öpücük de dudaktan, cinsellik. Bunlardan biri kaybedilirse kavga başlar. Her zaman da ilk olarak dördüncü gider."

"EVLİLİĞİMDE İLK SAYGI BİTTİ"

Radyocu Rıza Esendemir ile 2014'te evlenip 2016'da boşanan İrem Derici, "Sizde ilk hangisi bitti?" sorusuna "İlk elden öpücük, yani saygı bitti. Zaten yok gibi bir şeymiş muhtemelen. 1.5 öpücükte kalmışız biz" cevabını verdi.

Şarkıcı İrem Derici, babasının evliliklerdeki '4 öpücük' formülünü anlattı
İrem Derici ve Rıza Esendemir
Şarkıcı İrem Derici, babasının evliliklerdeki '4 öpücük' formülünü anlattı
Haber Yorumları (12)
BYMHMTYTM: YA BUKADINDA GÜNDEM OLDUYA TURKIYEDE SANAT SANATCI OLAYI BITTI RESMEN
MAZLUM YETİMOĞLU: HAYTT İREME LAF DEDİRTMEM DERHAL ÖZÜR DİLEYİN BAKİM. .
YARCAN: Bu kadın normal değil . . . tedaviye ihtiyacı var.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title