Şarkıcı Ceylan Ertem, koronavirüse yakalandı

Şarkıcı Ceylan Ertem, koronavirüse yakalandı

24.11.2020 23:22 | Son Güncelleme: 25.11.2020 00:03

Müzisyen Ceylan Ertem, koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurdu. "Maskemi çıkarmama rağmen nereden nasıl bulaştığını bilemiyorum" diyen Ertem, evde karantinada olduğunu söyledi.

Şarkıcı Ceylan Ertem, Twitter hesabından yaptığı açıklamayla yeni tip koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurdu. İlaçlarına yeni başladığını belirten Ertem, "Doktorum 5. günümde olduğumu düşünüyor" dedi.

Evlere kapanıp izole olunması gerektiğini söyleyen Ertem, "Ama biliyorum, ekmek derdi. Keşke hepinize 'evinizde kalın, hastalıktan korunun, gerisini düşünmeyin' diyebilseydim" dedi.

"MASKEMİ ÇIKARMAMAMA RAĞMEN NASIL BULAŞTI BİLMİYORUM"

Ertem'in açıklamaları şöyle:

"İnanılmaz bir koruma kollama içinde de olsam ne yazık ki bugün Kovid-19 test sonucum pozitif çıktı dostlar. Maskemi çıkarmamama rağmen nereden nasıl bulaştığını bilemiyorum ama şu an evde karantinadayım. İlaçlarıma 1 saat evvel başladım. 5. günümde olduğumu düşünüyor doktorum.

Şarkıcı Ceylan Ertem, koronavirüse yakalandı

"HAFİF ATLATACAĞIM SÖYLENDİ"

Doktor hanımefendi beni sakinliğe, moralimi yüksek tutmaya yönlendirdi. Hastaneye yatmama gerek olmadan umarım evde atlatabilirim. Ki hafif atlatacağım söylendi. Hastanelerdeki hemşireleri doktorları çok iyi anlayıp, önlemlerimizi en yüksek seviyeye çıkarmamızı tavsiye ederim.

Şarkıcı Ceylan Ertem, koronavirüse yakalandı

"KEŞKE HEPİNİZE 'EVİNİZDE KALIN' DİYEBİLSEYDİM"

Belli ki nisan ayındaki gibi evlerimize kapanıp izole olmalıyız ama biliyorum, ekmek derdi. Keşke hepinize 'evinizde kalın, hastalıktan korunun, gerisini düşünmeyin' diyebilseydim. Öyle bir gücüm olabilseydi. Diyebileceğim tek şey lütfen çok çok dikkatli olun."

Şarkıcı Ceylan Ertem, koronavirüse yakalandı
Haber Yorumları (13)
SIFIR ALTI: kim la bu, ilk defa görüyorum. Melis buna 5 basar
SİVRİ: eşşek hoşaftan ne anlar ne de bilir derler. . .
BÜŞRA (İLAHİ DOST): Covid 19 gerçek bir virüs değil; İnsanların öldürülme şekli tedavilerdeki yüksek doz antibiyotikler ve hidroksiklorokin (sıtma ilacı) ile hastalandırılmalarından kaynaklanıyor; pandemi televizyonlardan medyadan yayılıyor, gerçek olmayan bir şey bulaşamaz; Certificate of vaccination ID ismindeki RFID deri altına kimlik ve banknote kullanımını tedavülden kaldırarak küresel dünya devleti için yeni dünya düzeni kurmak amaçlanıyor. False flags, demokrasi ilüzyonu, dünya düz.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title