Samandağ'da Yol Yapım Çalışmaları Sürdürülüyor

Samandağ'da Yol Yapım Çalışmaları Sürdürülüyor

Samandağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından ilçe genelinde yol yapım ve onarım çalışmaları sürdürülüyor.

Samandağ'da Yol Yapım Çalışmaları Sürdürülüyor

Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz'ın talimatları doğrultusunda çalışmalarını gerçekleştiren Fen İşleri ekipleri, vatandaşların daha güvenli ulaşım sağlamaları için çalışmalarını sürdürüyorlar.

Yapılan çalışmalar ile ilgili Samandağ Belediyesi'nden yapılan açıklamada vatandaşların ulaşımda mağduriyet yaşamamaları için tahrip olan yollarda onarım çalışmalarının gerçekleştirildiği belirtilerek; " Vatandaşlarımızın daha rahat ve daha güvenli ulaşım sağlamaları için Fen İşleri ekiplerimizce çalışmalar devam ediyor. Tahrip olan yollarda vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamamaları ve daha güvenli ulaşım sağlamaları için ilçemizin birçok mahallesinde eş zamanlı çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Fen işleri ekiplerimizce Koyunoğlu Mahallesi'nde büz döşeme çalışması yapılıyor. Çiğdede Mahallesi Anılar Sokak'ta yol temizlik ve tesviye çalışması yapılıyor. Deniz – Çevlik arasındaki yolda kaldırım ve yol düzenleme çalışmaları devam ediyor. Ayrıca, Yaylıca Mahallesi ve Gözene Mahallesi'nde yol açma çalışmaları gerçekleştirildi.Avcılar Mahallesi'nde ve Mızraklı Mahallesi'nde yol çalışmaları yapıldı. Vatandaşlarımızın refahı için çalışmalarımızı sürdüreceğiz." İfadelerine yer verildi.

Kaynak: Bültenler