Şahinoğlu: "Hizmetlerimizi Ara Vermeden Sürdürmek İstiyoruz" - Haberler
Haberi Paylaş

Şahinoğlu: "Hizmetlerimizi Ara Vermeden Sürdürmek İstiyoruz"

Şahinoğlu:
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektör Adayı Prof. Dr. Haydar Şahinoğlu, hizmetlerine ara vermeden devam etmek istediğini söyledi.

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektör Adayı Prof. Dr. Haydar Şahinoğlu, hizmetlerine ara vermeden devam etmek istediğini söyledi.

Eski OMÜ Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Haydar Şahinoğlu, sivil toplum kuruluşları(STK) ziyaretlerini sürdürüyor. Haziran ayının ilk haftası yapılacak olan OMÜ Rektörlük seçimleri için aday olan Prof. Dr. Ali Haydar Şahinoğlu, Samsun Tabip Odası Başkanı, Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Fatih Özkan ile birlikte Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hacı Eyüp Güler'i makamında ziyaret etti.

Rektör adaylığıyla ilgili ziyaretlerini sürdürdüklerini belirten Şahinoğlu, "Bir üniversitenin hak ettiği yere gelebilmesi için, ait olduğu şehrin de desteğinin arkasında olması gerekir. Bu bağlamda ziyaretlerimizi sürdürüyoruz" dedi.

35 senedir Samsun'a hizmet verdiğini ifade eden Şahinoğlu, "Sağlık ve eğitim alanında teşebbüslerimiz var. 6.5 yıl dekanlık yaptık. Daha önce de idarecilik görevlerinde bulunduk. Başarılı bir dönem geçirdik. Orayı bir yerden alıp bir yere götürdük. Hizmet ettik. Bu hizmet anlayışı ile rektörlüğe talip olduk. Bu bir hizmet hareketidir. Sivil toplum kuruluşları, medya, siyaset kurumu, bürokratlar, esnaf ve halkıyla birlikte bir hizmet hareketidir. Biz de bu işin başında olacağız. Hizmetlerimizi ara vermeden sürdürmek istiyoruz. Bunun için rektörlüğe talip olduk" diye konuştu.

Ziyaretten dolayı teşekkür eden Eyüp Güler ise, "Hocamızı destekliyoruz. Rektör seçilmesi durumunda üniversiteye daha yararlı işler yapacağına inanıyoruz" ifadesini kullandı. - SAMSUN

Şahinoğlu: Hizmetlerimizi Ara Vermeden Sürdürmek İstiyoruz

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title