Haydar Şahinoğlu Haberleri

Haydar Şahinoğlu haber, Haydar Şahinoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Haydar Şahinoğlu - 12.07.2016
Omü Üniversitesi Sandık Başında
Saat 16.00'da tamamlanan seçimde adaylardan Prof. Dr. Şaban Sarıkaya 163, Prof. Dr. Sait Bilgiç 161, Prof. Dr. Şenol Eren 135, Prof. Dr. Yılmaz Can 115, Prof. Dr. Bünyamin Şahin 93 ve Prof. Dr. Ali Haydar Şahinoğlu 85 oy aldı, 23 oy ise geçersiz sayıldı.
Haydar Şahinoğlu - 21.06.2016
Şahinoğlu: "Tıp ve Sağlık Bilimleri Simülasyon Eğitim Merkezi Kuracağız"
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektör Adayı Prof. Dr. Ali Haydar Şahinoğlu, OMÜ’ye ileri teknolojik eğitim sistemlerini barındıran, “Tıp ve Sağlık Bilimleri Simülasyon Eğitim Merkezi”nin kurulacağını ve bu merkezin sadece OMÜ’ye değil bölgeye, hatta bölge ülkelere eğitim veren bir eğitim üssü olacağını söyledi.
Haydar Şahinoğlu - 02.06.2016
Şahinoğlu'ndan Almanya'ya Tepki
Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektör Adayı Prof. Dr. Ali Haydar Şahinoğlu, aziz Türk milletinin soylu ceddine yönelik her türlü çirkin iftiralarının hiçbir zaman amacına ulaşamayacağını söyledi.
Haydar Şahinoğlu - 26.05.2016
Şahinoğlu: "Samsun'da Araştırma Merkezleri Kurulacak"
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektör Adayı Prof. Dr. Ali Haydar Şahinoğlu, spesifik olarak kanser tedavisi, genetik ve biyoteknoloji alanlarında çalışacak araştırma merkezlerinin Samsun’da kurulacağını söyledi.
Haydar Şahinoğlu - 09.05.2016
Şahinoğlu: "Omü'nün Kurumsal Kültürünü Geliştireceğiz"
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektör Adayı Prof. Dr. Haydar Şahinoğlu, "Üniversitemizde karşılıklı sevgi saygı ve güven ortamının güçlü bir şekilde yerleşmesi ve bir kültür halini alması öncelikli hedeflerimiz arasındadır” dedi.
Haydar Şahinoğlu - 26.06.2014
Hipokrat Yeminini Değiştiren Dekan: 4 Yıldır Aynı Hipokrat Yemin Okunuyor
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Haydar Şahinoğlu, Tıp Fakültesi öğrencilerinin mezuniyet töreninde okuduğu Hipokrat yeminini değiştirdiği eleştirileriyle ilgili olarak, 4 yıldır aynı metnin okunduğunu söyledi.
Haydar Şahinoğlu - 15.04.2014
Omü Tıp Fakültesi Öğrencilerinin Başarısı
Turgut Özal Üniversitesi Tıp Fakültesi tarafından düzenlenen ve 70 farklı tıp fakültesinden, 1110 öğrencinin katılımıyla gerçekleşen, '5. Uluslararası Tıp Öğrenci Kongresi'nde, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencilerinin hazırladığı bilimsel sözel bildiri, özgün araştırma alanında birincilik ödülü aldı. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Ali Haydar Şahinoğlu, tıp eğitiminin henüz başında olan öğrencilerin, yoğun emek ve çabaları sonucunda elde ettikleri bilimsel başarıdan dolayı gurur duyduğunu belirterek, öğrencileri ve proje danışmanlarını kutladı.
Haydar Şahinoğlu - 26.02.2014
Omü Tıp Fakültesi Dekanı Şahinoğlu'na "Yılın Dekanı" Ödülü
Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Haydar Şahinoğlu, Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) tarafından "yılın dekanı" seçildi.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Haydar Şahinoğlu Haberleri | Haydar Şahinoğlu Kimdir - Haberler - Haydar Şahinoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Haydar Şahinoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Eski OMÜ Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şahinoğlu emekliye ayrıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.10.2021 13:15:35. #1.16#

title