Sağlık Bakanlığı'nın kamu spotunda para karşılığı rol aldığı iddia edilen Cem Yılmaz'dan jet hızında tepki

Sağlık Bakanlığı'nın kamu spotunda para karşılığı rol aldığı iddia edilen Cem Yılmaz'dan jet hızında tepki

Haberler.com / Servet Uzun - Haberler | Magazin

Koronavirüsle mücadelede aşılamanın daha da yaygınlaşması için Sağlık Bakanlığı tarafından Şener Şen, Ezgi Mola, Haluk Bilginer ve Cem Yılmaz'ın rol aldığı kamu spotları hazırlandı. Kamu spotunda para karşılığı rol aldığı iddialarına tepki gösteren Cem Yılmaz, "Aşı kampanyasına katkı vermemizi isteyen Sağlık Bakanlığı'na teşekkür ederim. Bu destek için 'para' aldığımızı düşünmek için gerçekten aptal olmak gerekir" ifadelerini kullandı.

Sağlık Bakanlığı'nca Kovid-19 ile mücadele kapsamında yürütülen aşılama kampanyası için sinema sanatçıları Şener Şen, Ezgi Mola, Haluk Bilginer ve Cem Yılmaz'ın yer aldığı kamu spotları hazırlandı.

KAMU SPOTUNDA ROL ALDI

Komedyen Cem Yılmaz, paylaşılan kamu spotunda, "Birazdan söyleyeceklerim size komik gelmeyebilir ama yüzümüzü güldürecek. Koronavirüs şakası yok ama çaresi var. Sağlıklı günlerimize geri dönebilmek için lütfen aşılarımızı olalım. Olur mu?" ifadelerini kullandı.

PARA ALDINIZ İDDİALARINA TEPKİ GÖSTERDİ

Sosyal medyadan gelen "Para aldınız" iddialarına Cem Yılmaz, "Aşı kampanyasına katkı vermemizi isteyen Sağlık Bakanlığı'na teşekkür ederim. Bu destek için 'para' aldığımızı düşünmek için gerçekten aptal olmak gerekir. Teşekkürler" paylaşımını yaptı.

Sağlık Bakanlığı'nın kamu spotunda para rol aldığı iddia edilen Cem Yılmaz, açtı ağzını yumdu gözünü
Sağlık Bakanlığı'nın kamu spotunda para karşılığı rol aldığı iddia edilen Cem Yılmaz'dan jet hızında tepki
Haberler.com - Magazin Haberleri
Haber Yorumları (1)
OSMAN TOKGONUL: Sevgili Cem , bunların içleri kararmış içleri . Bu kişilerde insani duygular yok olmuş , Allah korkusu da kalmamış " Gıybet yapma " diyen Allah'a da karşı gelir bunlar " Kul hakkıyla gelme "der Allah, onu bile takmazlar , sorsan din dedin mi mangalda kül bırakmazlar ... Sen Allah'a havale et O gereğini yapar , sevgili Cem .
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title